Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikapcsolta a telefonjat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikapcsolta a telefonjat. Mit tennel a helyemben? Miert teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Tegnap csunyan osszevesztunk, mert eleg hulye volt. De mindegy.

Sertegettem, felhivott, aztan sertegettem es kikapcsolta a telefonjat.

Ma irtam smst, nem valaszolt. Nemreg felhivtam, kerdeztem hogy miert kapcsolta ki, azt mondta hogy nem akar velem beszelni. Es ujra kikapcsolta.

Azon vesztunk ossze, hogy utaltam ra smsben, hogy kijohetne a sulim ele (kb fel eve nem volt erre alkalmunk), de megcsak nem is gondolt erre. Nem erti, miert nem beszeltuk meg elozo nap.. A meglepetes lett volna a lenyeg, hogy gondol erre.. De nem :( Ugy erzem, nem vagyok eleg fontos neki es nem figyel ram elegge, ez meg nagyon betett tegnap...


Szoval most kocsmazik, telefonja kikapcsolva, en meg sik ideg vagyok. Mit tegyek? Szerintetek nem szeret mar? 1,5 eve vagyunk egyutt.


18/L


2013. ápr. 18. 20:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Honnan tudjam, mit mondtam... Nem gondoltam komolyan...

Nagyon stresszes vagyok, ez meg olaj volt a tuzre...

2013. ápr. 18. 21:03
 12/29 anonim ***** válasza:

Szóval, utaltál rá, hogy meglepetésként kijöhetne eléd? :)És miért kellett sértegetni?

Miért nem lehet szeretettel fordulni a másik felé? Ha nem megy, akkor meg minek vagytok együtt?

2013. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Pioca, persze...
2013. ápr. 18. 21:04
 14/29 anonim ***** válasza:

Békén hagynám, nyugodjon le.

Bocs, de neki van igaza. Tettél egy utalást, amit nem vett észre, és most ezen hisztizel és sértegeted.


Nyugodjatok le és holnap higgadtan beszéljetek.

2013. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Azert nem jott, mert "eszebe se jutott"...

Azt sem tudja megerteni, hogy miert masabb a meglepetes a megbeszeltnel...

2013. ápr. 18. 21:05
 16/29 A kérdező kommentje:

Tegnap en is igy gondoltam. Lenyugszunk es megbeszeljuk.

Erre itt van a "holnap" es kikapcsolta.

2013. ápr. 18. 21:06
 17/29 anonim ***** válasza:
13 Egyértelműen lekoptatott a fazon téged. Szerinted mit kéne még tennie, hogy érts a szóból? Ennek töredékéért egy tartással lévő nő már lépett volna, te pedig kapaszkodsz és kapaszkodsz. Elég gáz.
2013. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Mert nem beszéltél civilizáltan vele. "sértegettem, és kikapcsolta a telefonját" Ilyen vagy, amikor lenyugszol?
2013. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Jo lett volna ma megbeszelni, mert szombaton tudnank talalkozni leghamarabb.. Addig meg megbolondulok, olyan ideges vagyok...
2013. ápr. 18. 21:08
 20/29 A kérdező kommentje:

Ma nem sertegettem!!! Az tegnap tortent!

Ma annyi volt, hogy tok normalisan megkerdeztem, miert kapcsolta ki a telefonjat. Utana meg hogy hol van... (mert alig hallottam valamit a zajtol). Aztan letette.

2013. ápr. 18. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!