Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben h rendezitek le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben h rendezitek le?

Figyelt kérdés

ha párotokkal összekaptok és egyikőtök belátja h ő volt a hülye. Akkor a másik mit reagál? Mi chaten összekaptunk de megmondtam h ne haragudjon én reagáltam túl, sok a munkahelyi stressz és nagyon akartam már látni mert hiányzik. Erre a reakció, h : ok

minimum jól esett volna h semmi baj drágám szeretlek vagy h te is hiányzol vagy h én is elszúrtam itt és itt


ebből nem fogok drámát csinálni de nem esik jól h ennyibe hagyja mikor végre felfejlődtem oda h be tudom látni ha tévedtem


2013. ápr. 18. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tökéletesen normális az OK, mint válasz.
2013. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is OK. :) Elfogadta a bocsánatkérést, de még kicsit haragszik...így nem fog egyből szerelmet vallani. Legalábbis kevesen tennék. Majd személyesen!
2013. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy mindig szépen bánjon veled, te se rajta vezesd le a stresszt....

Pasi vagy? :)

2013. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dehogy vagyok pasi csak nem tűnök annak ilyen hisztis kérdéssel :D
2013. ápr. 18. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

A pasik hisztisebbek általában ilyen ügyben -legalábbis én így tapasztalom :)

Amúgy az az Ok teljesen oké volt. Képzeld kicsit a helyébe magad, felbosszant a "semmiséggel" bevallottan azért mert rossz napja volt, te minden esetben a " semmi baj drágám szeretlek vagy h te is hiányzol vagy h én is elszúrtam itt és itt" szöveggel jössz elő?

Picit még sértett volt, ennyi. Majd kialussza:)

2013. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha chaten kaptatok össze, akkor miért vársz többet egy OK-nál? Remélem nem egymás mellett ültetek a kanapén...Ha még a veszekedést is chaten intézitek, akkor nem biztos, hogy hiányzol neki.
2013. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!