Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy engem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy engem nem zavar, ha egy lány "friendzonájába" tartozok?

Figyelt kérdés
Szinte csak lány barátaim vannak, velük érzem magam jól, de ettől még volta kapcsolatom, meg nem volt gond a nőkkel, igaz most szingli vagyok, de ez mindenkivel előfordul.
2013. márc. 20. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egyikbe se vagy szerelmes. Ha úgy lenne, akkor zavarna.
2013. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mazochista vagy. Taníts!
2013. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy tisztaban a friendzone fogalmaval.


Ha szerelmes vagy egy lanyba, elarasztod ajandekokkal, a nevet magadra tetovaltatod, közös gyerekekröl almodozol es a csaj meg minderre azt mondja, hogy milyen jo barat vagy, es közben mas pasikkal kavar, akkor vagy friendzoneban.


Lany barat=sima barat, en is szeretem a lany baratokat, de többet nem is akarok tölük.

2013. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen lehet nem vagyok tisztába, akkor lehet úgy kellett volna kérdeznek a kérdést miért szeretek inkább lányokkal barátkozni mint fiúkkal?
2013. márc. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!