Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van párjuk, azok miért lesznek beképzeltek?

Figyelt kérdés
feltűnt, hogy akiknek van valakijük, azok sokkal beképzeltebbek, és lenézőbbek azoknál akiknek nincs.

2013. ápr. 19. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérem, ne általánosítsunk! Való igaz, hogy vannak páran, akik változtatnak a viselkedésükön, mert végre sikerült találni egy nőt/férfit, aki ideig-óráig megmarad mellettük. De azt gondolom, hogy aki ilyen, azzal előtte sem volt minden rendben a belső világában.
2013. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem vettem észre :D
2013. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszerü: azért mert onnatol kezdve ök már magabiztosabbak,nött az önbizalmuk,mert van valakijük,akinek kellenek,aki nagyra tartja öket,stb...
2013. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy beképzelebb lesz, legfeljebb a párjával törődik, a figyelmét oda össszpontosítja, ezért másoknak úgy tűnhet, hogy őket meg most elhanyagolja... ez így igaz is, de ez nem beképzeltség, hanem természetes dolog.
2013. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a házas-szingli viszonyban érzem inkább. Ha egy csaj férjhez megy,akkor gyakran lenézi a szingli barátnőit. De nem szoktam ezzel foglalkozni. Ha valaki ezzel a fellengzősséggel túllép egy határt, akkor egyszerűen közlöm, hogy válás is van a világon.
2013. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez már több ízben feltűnt nekem is. Nem mindegyikük ilyen azért. Szerintem az lehet, azokban, akik ilyenek, hogy túl magabiztossá válnak, mert érzik, hogy kellenek valakinek, aki még ha ráadásul csinos (nő)/jóképű (férfi), külön egót szülhet.


F25

2013. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez úgy van,hogy vannak,aki ha boldogtalanok,akkor behúzzák fülük-farkuk és úgy vannak el.Amikor meg boldogok,derül ki,milyenek igazából.

De nem mindenki ilyen.

Én pl ugyanolyan vagyok,max kevesebbet szexelek ha nincs senkim...

2013. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem beképzeltek, csak szimplán több az önbizalmuk. De ez szerintem normális. Ahogy az is, hogy kevesebb idejük marad másra.
2013. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
talán mert 10 évesek.
2013. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen közegekben járkálsz te szerintem ez hülyeség.
2013. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!