Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van párjuk, azok miért lesznek beképzeltek?

Figyelt kérdés
feltűnt, hogy akiknek van valakijük, azok sokkal beképzeltebbek, és lenézőbbek azoknál akiknek nincs.

2013. ápr. 19. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

voltak páran , volt osztálytársaim akikkel baráti szinten néha összefutottunk régebben. amióta férjhez mentem nem foglalkoznak velem. próbáltam keresni őket még párszor, de azért mindennek megvan a határa. leesett hogy már nem akarnak tőlem semmit. és nem fogok könyörögni senkinek....ezek szerint mégsem voltak olyan jó barátok?


van olyan haverom aki szerint irigység van a háttérben. nem tudom. de már nem is érdekel....a férjem haverjaival teljesen jól elvagyunk:)


biztos van rá példa.


de most akkor mégis hogy van az, hogy mégis engem építettek le a baráti körből? csak kicsit feltűnő hogy azóta nem találkoznak velem amióta férjhez mentem...


27/N

2013. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi fura. Akik párkapcsolatban vannak ,vagy házasok, azok már egy egész más kasztba kerülnek át, kerülendő kategira sokak számára.

Egyszerüen úgy van vele mindenki, ez már meg van marhulva a párjával, akkor legyenek is együtt, egy tányérból esznek effektus..tudod. Ki nem szarja le már őket. Régi haverok is amikor szerelmesek lettek, annyira meg voltak marhulva a nőjeikért, hogy megszünt körülöttük a világ. Innettől végetértek a viszonyok. Ezek ilyen eklülönült emberek lesznek már a többiektől. PErsze ez nem mindnekinél van így, de pszichésen így hat.

Mivel még sose volt nőm, nem is akartam, így valhogy azok a régi cimborák ,akik már komoly párkapcsolatban vannak, mindet olyan idegenként kezelem, olyan másak lettek számomra pszichésen. De nem irígység, csak olyan mások nah...

2013. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez hülyeség! A kettő dolognak semmi köze nincs egymáshoz!:) Az emberektől függ.
2013. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!