Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak átver és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak átver és a szerelemtől nem látom ezt tisztán, vagy szeretne velem komolyabb kapcsolatot is?

Figyelt kérdés

hónap napja ismertem meg egy srácot ő 24 éves és megismerkedtünk beszélgettünk majd lefeküdtünk, az előző kapcsolatom másfél évig tartott szóval vele is voltam már úgy együtt ezt a srác is tudja. ő fent vagy love.hu társkereső oldalon, amikor " összejöttünk" , de nem vagyunk együtt tehat nem járunk, mert még szerinte ez nem szerelem, de szeret engem de nem csak barátságot érez, na mikor "összejöttünk" akkor ő levette a love.hu-ról azt hogy komoly kapcsolatot szeretne, hanem csak ismerkedést egyik "barátnőm" a hátam mögött ráírt love.hun hogy megszeretné ismerni és talizni akar beszélgettek tovább és a srác beleegyezett a taliba, és a bnőm megkérdezte tőle hogy vasárnap este jó lenne? ( velem előtte vasárnapra beszélt meg talit) és ő azt mondta hogy necces, mert már eligérkezet, de megoldja. majd bnőm kérdezte tól hogy és : " és mit fogunk csinálni?:P" erre ő csak ezt válaszolta " x) " ezt nem tudom milyen jel lenne vagy hogy mit jelent, ezt bnőm ma mondta el hogy nem tudom mit higyjek, rákérdeztem a srácnál és ő azt mondta hogy folyton koptatja le meg ilyenek, de a levélben nem láttam ilyet. a barátnőm azt mondta hogy annyira szerelmes vagyok hogy nem látok tőle tisztán és nem is akarom látni. a srác többször mondta hogy szeret és becézget hogy édes de van mikor úgy becéz hogy cuncus stb..nem tudom mit gondoljak, és nem tudom hogy velem most komolyat szeretne a későbbiekben vagy csak játékszer vagyok..



17/L



UI.: olyan megjegyzést nem kérek hogy r*banc meg kurv* meg ilyeneket mert nem érdekelnek! normális választ szeretnék! Előre is köszönöm! :)


2013. ápr. 19. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hát cuncus, - bármit is jelentsen ez - játékszer vagy.
2013. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják, hogy ki vagy használva
2013. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sejthetően csak "az" kell neki.
2013. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg csak átver és a szerelemtől nem látod tisztán a dolgokat. De mivel valószínűleg úgysem fogsz hallgatni a válaszadókra, hanem továbbra is mész a saját fejed után, úgyis megtapasztalod majd a saját bőrödön, és utána meg jöhetsz ide sírni, hogy "átvert, csak kihasznált stb stb".
2013. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24 éves..17 vagy...csak szexre kellesz. felejtsd el hamar hidd el később jobbat is találsz még bőven !!!
2013. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!