Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkos hajlamok szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos hajlamok szakítás után. Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés
Sokat hazudtam a pasimnak,de nem olyan nagy dolgokat,szakított.De visszasírtam magam,nem bírom nélküle.Úgy érzem utál,és kicsit esély van rá hogy minden jó lehet még valaha.Érdemes erőltetni vagy hagyjuk?Nagyon nem bírom nélküle,már megírtam végrendeletem is.imádom de így meg szar.Hogy éljem túl?Tudom mindent túl lehet élni,de 2 évig voltunk együtt,nagyon imádom és ő volt az első pasim=nem volt még szakításom.
2009. szept. 24. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen együtt tudok érezni..

Szerintem érdemes "erőltetni", mert mindent újra lehet kezdeni.

De azt mondják, a nőkön nem segít az idő, kell egy másik fiú, akivel el tudsz felejteni mindent. Persze nem ebből a célból kell összejönni vele, mert az úgy nem fair.

Amúgy azt hiszem téged ismerlek (: Vagy ha nem is, akkor az egyik ismerősöm a napokban pontosan így járt, mint te.

2009. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Juj, te szegény. Nem azért, de vannak a világon nagyobb problémák is. Én szívbeteg vagyok, és eddig három komoly kapcsolatot buktam be ilyen-olyan okok miatt, és én se akarom kinyírni magam, mert szar az élet, és nem bulizhatok, mert abba bele is halhatok. Bocs, de nem tudlak sajnálni.
2009. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

20:23-as. ebben a kérdésben nem rólad van szó, tanácsot kért, nem azt, hogy elmond, milyen helyzetben vagy.

kérdező:

Felvetődik a kérdés, ha ennyire szereted, miért hazudtál neki sokszor?

Nem kell erőltetni, de érdemes folytatni, nyilván nem véletlenül voltatok 2 évig együtt. :)

Próbáld meg vele éreztetni, hogy mennyire szereted, mutasd ki, hogy megbántad a hazugságokat és a jövőben nem fogod becsapni.

Ha még mindig szeret, hamar rájön, hogy neki is te kellesz. Esetleg nem így lesz. De később megbánnád, ha most könnyen elengednéd magadtól, mikor még van esélyed.

2009. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
20:34 Csak demonstráltam, hogy nem ez a világon a legnagyobb tragédia.
2009. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20:23-as: Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb! Mert az az övé és neki kell megoldani! Elhiszem,hogy neked is sz@r,de attól más is ugyanúgy világvégeként élheti meg a maga baját.Mindenre rá lehet kontrázni,de az sovány vigasz,hogy a másiknak rosszabb.
2009. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek pedig azt tanácsolom,hogy a végrendeletét és egyéb ilyen butaságot gyorsan felejtse el! Képzld el magad 20 év múlva.Mit látsz? Férjet és gyerekeket?

Ha most feladod,akkor 0% esélyed lesz arra,hogy ilyen életed legyen.Ha tovább lépsz most és minden erőddel azon vagy,hogy túl éld ezt a gödröt,akkor már 50%-os esélyed van erre az életre. Egyetlen ember sincs,aki miatt érdemes lenne feladni!

2009. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idióta vagy és önző. Képes lennél tönkretenni a családodat és a srácot is egy életre? Az én barátom szakítás után öngyilkos lett. Nem kívánom senkinek azokat az éjszakákat és megpróbáltatásokat amiket átéltem. Lefogytam 13 kg-ot, depressziós lettem, kikészítettem a körülöttem élőket, elvesztettem a legjobb barátaimat. És én "csak" a barátnője voltam, képzeld el a családját. Egy szakításnál lesz nagyobb fájdalmad is az életben, és azt is ki kell bírni. Jön majd új szerelem, és minden más lesz. Én sem öltem meg magamat akkor, pedig megszabadultam volna a fájdalomtól gondolkodás nélkül. DE akkor most nem lehetnék együtt a barátommal már egy éve. Fel a fejjel, majd minden rendbe jön.
2009. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Na figyelj, kislány!

Mondd csak, hallod amiket mondasz? Vagy visszaolvasod, amiket írsz? Szerinted ér ennyit egy fiú? Azzal mit oldasz meg, mondd csak?!

Elmondom én neked: -fájdalmat okozol egy családnak

- a pasi (ha jó érzésű) egy életre önmagát fogja hibáztatni, és sohasem lesz boldog.

-te a földbe leszel, és soha többet nem lesz esélyed megpróbálni mással...elveszed magadtól az összes lehetőséget..stb


Mondd, hogy lehetsz ennyire önző? Ha szereted, nem akarsz neki fájdalmat, és lelkiismeretfurdalást olyan dolog miatt amiről nem is igazán ő tehet. Édesanyádéknak is örök szomorúságot akarsz okozni? És még magaddal szemben is önző vagy, mert mint már írtam elküldöd magad a "túlvilágra" mint egy gyáva kukac! Persze, ha mindenki így oldaná meg a gondjait kihalna az emberiség! EZ a legegyszerűbb út, nem igaz?! Ahelyett h összekapnád magad, és a maradék erődet, és egy normális célt tűznél ki magad elé.

Pl. -nem hazudok többet a pasimnak...

- ha visszafogad, bebizonyítom h agyilag felnőttem ahoz h megoldjam a problémáimat, és belássam felnőtt módjára ha vmit elrontok, és helyrehozzam.

- vagy szakítunk, bőgök egy sort, de az élet nem áll meg, emelt fővel folytatom az utamat, és tanulok a hibáimból...


ilyesmi....

2009. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valahogy ilyenkor nem másokra gondolok de mind1
2009. szept. 28. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia,ezzel a problémával én is így vagyok...Sajnos sokat hazudtam a barátnőmnek,pedig nem érdemelte meg... Most elkezdtem járni psichologushoz,psichiaterhez es minden ilyen egyéb orvosokhoz...Azzal hogy öngyilkos akarsz lenni,nem oldasz meg semmit sem...Én is depresszioba estem mikor szakitottunk,de azt kell hogy mondjam nem adom fel.. Nem adom fel,mert bizonyitani akarok neki hogy igenis tudok őszinte ember lenni,tudok férfi modjara viselkdeni,es biznia kell bennem... Valahogy szeretném ezt elérni nála hogy bízzon meg bennem...Nehéz lesz,mivel hogy már egyszer eljátszottam a bizalmamamt..De egy kapcsolatot nem lehet hazugságokra épiteni..Az a dolog már eleve rosszul fog elsülni... Nem szabad megbántani a másikat,én mégis megtettem...Sajnos... De nem adom fel,és szeretem a párom,szükségem van rá..És azon leszek hogy minden áron vissza szerezzem őt...Lehet azt mondja hogy keressek mást,legyek mással de nem megy... !! Szoval AZT TUDOM JAVASOLNI,HA VALAKIT SZERETÜNK ES SZERELMESEK VOLTUNK BELE SOSE ADJUK FEL...VÁLTOZZUNK MEG ÉS KEZDJÜK ELÖLRŐL A DOLGOKAT,UGY HOGY SOHA TÖBBET NEM HAZUDUNK... EGY JO TANACS !!! 22 srác...:(
2010. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!