Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek az én helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek az én helyzetemben? Most miért kellek neki?

Figyelt kérdés
Szóval, egy éve ismerek egy fiút aki nagyon nagyon tetszik nekem, meg dumálgattunk stbstb., de ő nem érez semmit irántam. Aztán nem rég sikerült leadnom némi felesleget (kb 5 kg) és most elkezdett érdeklődni irántam. Ti mit tennétek a helyemben? Eddig nem kellettem neki, most meg igen?
2013. ápr. 19. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig jó fej voltál de nem állt fel rád a cerka most meg mind2 megvan lehet próbálkozni.Miért bűn ez ?
2013. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsonel a pont!
2013. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a külső érdekli, felszínes hagyd a fenébe!! Olyat szeress akit a belsőd is megfog.
2013. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A külső IS érdekli. Nem értem miért kell leszólni a fiút, eddig is barátkozott a Kérdezővel, csak nem jött be neki, mint nő. De a változás hatására már nőként is tud rá nézni, és próbálkozik.

Ebben mi a rossz? Mindenki külső alapján is választ, ezért butaság felszínesnek titulálni őt...

2013. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én akkor sem akarnék olyantól semmit aki csak azért van velem mert már szebb lettem. Előtte bezzeg jó voltam barátnak? Akkor most is érje be annyival. Én ezek után tutira telibe sz*rnám és keresnék jobbat. Ha azt hiszi, hogy jobb külsővel majd pont ővele fogom beérni nagyot téved. Akinek nem voltál jó régen, az ne akarjon semmit most sem.

Ha eddig is ismert, a személyiségembe kellett volna beleszeretnie ha csak a külső miatt van veled az édes kevés előbb utóbb bejön neki más is és akkor elhagy.

2013. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így igen gyökér dolog. Nekem is van egy fiú haverom aki nagyon ronda, de ha holnap macsóvá változna NEM LENNE POFÁM bepróbálkozni nála tudva, hogy eddig miattam a barátzónában volt.
2013. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként, csak hogy tudjátok: k*rva gusztustalan, ha valakit lenéztek, mert kicsit husisabb.

Saját bőrömön tapasztalom, hogy most, hogy vékony vagyok, sokkal többen érdeklődnek irántam, mindegy, hogy járás szinten, vagy csak barátkozás szinten. Gusztustalan dolog. Lehet, hogy aki kicsit ducibb, ezerszer jobb fej, mint a többi vékony beképzelt lány. És sokkal több szeretet van bennük... Ennyit az emberekről, midig csak a külső...

2013. jún. 13. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!