Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat mélypont, ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat mélypont, ki lehet jönni belőle és hogyan?

Figyelt kérdés

Pár hete érzem, hogy nem olyan jó vele mint régebben, kicsit talán eltávolodtunk egymástól. Nem is töltünk annyi időt együtt és akkor is feszültebb közöttünk a légkör.


Hol ezért, hol azért nem találkoztunk, betegség, munka stb.


Szeretném ha visszajönne az a régi érzés, ami olyan jó volt.


2013. ápr. 19. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet, tapasztalatból mondom! Nyílt és őszinte kommunikáció kell hozzá, MINDKETTŐTÖK részéről.
2013. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ki lehet, persze az ok is lényeges lenne

régi érzés? ha régóta vagytok együtt, akkor szerelem már elmúlt, az már nem jön vissza, ha erre gondolsz, N

2013. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki lehet jönni belőle!

Én néhány sporttáskával és bőrönddel jöttem ki belőle. :)

2013. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki lehet. Nem sokat tudtunk találkozni párommal, és úgy éreztem, mintha már csak barátok lennénk, furcsa volt. De pár nappal ezelőtt alaposan átbeszéltük a dolgot, őszintén elmondtam, mit érzek, és hogy mit gondol a dologról. Bár ritkábban tudunk találkozni (ált. hetente egyszer a munkája miatt), de még mindig sokat beszélünk, és rájöttem, hogy mennyire szeretem a páromat, és nagyon fájna, ha eltűnne, vagy szakítanánk.

Azóta elmúltak a kétségeim, főleg azért, mert beszéltünk a párommal. Ha mindketten akarjátok, helyre tudjátok tenni a dolgot; akár próbáljatok ki új dolgokat, ha találkoztok menjetek el valahová, főleg hogy itt a tavasz, sok új lehetőség van arra, hogy jól érezzétek magatokat együtt :)

2013. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!