Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek ha úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha úgy érzem a páromnak sokszor nem vagyok elég?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk, de volt már egy szünet. Akkor azt vettem észre benne, hogy már kihűlt nála minden, minta kevés lennék neki. Eltelt egy kis idő mikor újra találkoztunk és összejöttünk. Úgy láttam ő a legboldogabb ember a földön, szinte bármit megkaphattam volna, hisz elmondta hiányoztam neki, soha többet nem akar elveszteni. De most mintha megint érezném, hogy nem olyan az érdeklődése:( Az én hibám? Mit kéne tennem mint nőnek, hogy megtartsak egy férfit magam mellett? Azt mondta soha többet nem akar elveszteni, de ezt az érzést nem tudja kezelni. Lehet, hogy nekem kéne szakitanom. Mit tennétek?

2013. ápr. 19. 21:04
 1/1 poiu ***** válasza:
Bizonytalan a pasi. Vagy dobod, vagy türelem. Nem benned van a hiba...
2013. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!