Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ingyenesen űzhető...

Milyen ingyenesen űzhető sportot ajánlanátok átlagos alkatú nőnek, aki csak szálkásodni szeretne?

Figyelt kérdés

Remélem jól összefoglaltam a kérdést.:)

Sajnos hónapok óta nincs állásom,de ha már itt a jó idő,legalább az alakomért szeretnék tenni valamit. A futásról azt hallottam,hogy a nők testének nem igazán tesz jót (a férfiakétól eltérő testfelépítés miatt),meg annyira nem is szeretem,de ezt már legyűrtem régen és most is le fogom,ha azt mondjátok,hogy a fenti állítás csak városi legenda és ennél jobb általános erősítő nincs ingyen.:)



2012. márc. 26. 23:35
 1/9 anonim válasza:
fekvőtámasz és felülés attól leszel rubint rékás :)
2012. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ja a Szandi napi ezret csinál egyok nap volt a tv ben szerintem örült az a nő xD
2012. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rubint Rékás nem akarok lenni,nem azért volt 2 évig fogszabályzóm..:D:P

Viccen kívül: A melltartóm méretén és a vállaimon nem szeretnék változtatni (pl. díjbirkózónő-effektus..:)),minden másra ott a....? -Ez lenne a kérdés..:D Nem igazán értek hozzá,hogy mi,hogyan erősít/szálkásít.

2012. márc. 27. 01:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Szálkásításhoz diéta kell és aerob edzés, mely lehet kocogás, bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, stb.

Heti 4-szer 40-50 perc kocogás jó lenne, de a siker a diétán múlik. Ez nem éhezést jelent, sőt: meg kell emelni a fehérjebevitelt 3*testtömeg kg-ra és a szénhidrátot pedig levinni 1,5-2 g*testtömeg kg-ra.: [link]

Mindenhonnan megy majd le zsír, nem csak az óhajtott területekről. Ezt nem lehet irányítani, mivel nincs helyi zsírégetés.

2012. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rubintrékás meg díjbírkózós ettől nem leszel. Egy nő nem tud hirtelen véletlen túl izmos lenni, ezt el kéne már nagyon felejteni, és akkor tán több nő venné rá magát a sportolásra. Sőt, még a közelítő rubintréka-alak sem katasztrófa, férfirészről meg el kéne fogadni a formás, fitt nőket, mint szépségeket. Eléggé röhejes a mostani szépségkép...
2012. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként mikor tudtam venni bérletet,jógára jártam,meg tanácsadó által összeállított edzéstervből edzeni. Akkor tényleg kb. úgy izmosodtam,ahogy akartam.:) Most nehezebb.. Néha hallani ingyenes,szabadtéri ilyen-olyan edzésekről. Ti hallottatok már róla?
2012. márc. 27. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:

a szálkásításhoz,szákásító étrend kell.

ingyenes edzés meg a fegyencedzés és az ugrókötél.

ha kérsz edzéstervet a kötélhez,akkor küldhetek.

2012. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*l
2012. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kötél? Nahát.:) Küldhetsz,megköszönném!:)
2012. ápr. 18. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!