Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés szeretve lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szeretve lenni?

Figyelt kérdés
Én sajna nem tudom. :(
2009. szept. 25. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!
2009. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
megfogod tapasztalni Te is ettől ne félj! 6milliárdan élünk ezen a bolygón... Ha belegondolsz már csak a nagy számok törvénye miatt is biztosan van egy párod neked is csak még nem talált meg! szeretni valakit aki viszont szeret pedig egy elmondhatatlan érzés ezt tapasztalni kell
2009. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy egyedül! Én sem tudom milyen az. :(
2009. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, de tényleg te is meg fogod tudni. És nem csak az a szeretet, amikor egy férfi szeret. Szerethet téged a barátnőd, az anyukád, a testvéred... Ez is szeretet. Ezt is értékelni kell.
2009. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos jó lehet.:(
2009. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak egy barátom van.

A családomon nem érzem, hogy szeretnének, állandóan szekálnak a tanulással. Én tanulok is, de nem egyszerű, mert az ország legnehezebb egyetemére járok.


Amúgy nem igazán férfiak szeretetére vágyom, ugyanis fiú vagyok. :)

2009. szept. 25. 12:00
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
én sem tudom. és ami legalább ekkora baj, hogy lassan dugni is elfelejtem hogyan kell. :)
2009. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De biztos nem azért szekálnak, mert annyira utálnának, hanem azért hogy minél jobb eredménnyel végezd el az egyetemet és minél jobban tudj boldogulni az életben.

Bár, azt el kell ismernem, hogy a folytonos piszkálódás nem lehet kellemes... Beszéltél már erről velük?


Egyébként, nem tudom melyik egyetemre jársz és milyen szakos vagy, de nekem az ELTE-n egy Pál Jenő nevezetű illető tanította az analízist. Na, aki azt túléli, annak minden elismerésem. Nekem sem ment simán. Az első körben az évfolyam 90%-át kirúgták miatta. Nem túlzok!

2009. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
iszonyú jó... madj úgyis megtapasztalod.
2009. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
anyád se szeret?
2009. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!