Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha baratnom van es megujjazok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baratnom van es megujjazok egy masik lanyt, de nem csokoltam meg meg semmi, az megcsalasnak szamit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 18:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Te rendkívül eszes, tudom hogy a csók is megcsalás, de a megcsalásnak is vannak fokozatai, vagy szerinted egy csók ugyanolyan megbocsáthatatlan, mint ha dugnak? Szerinted a 2 ugyanaz a kategória, mert szerintem k*rvára nem.
2013. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kiveri egy másik pasinak, de nem csókolja meg az megcsalás?
2013. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek fokozatai. A megcsalás az megcsalás. Nem értem mitől lenne másabb egy csók, mintha meg is dugta volna.
2013. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljes mértékben megcsalás!

F

2013. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Dehogy számít annak, ne higgy ennek a sok irigykedőnek.

Ez egy teljesen általános, és elfogadott köszönési forma.

Ez ellen senkinek nem lehet semmi kifogása, hiszen ez egy tökéletesen ártatlan, baráti gesztus, amit bárkinek megtesz az ember.

2013. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen mind a 2 megcsalás, csak annyi a különbség, hogy egy csókot azért szerintem sokkal könnyebben meg lehet bocsátani, mint ha le is fekszenek, de mondjuk a kérdéstől eltértünk, minden esetre az ujjazás is megcsalás, és nem mondtam, hogy a csók nem az, csak én nem érzem olyan súlyosnak, mint mondjuk a szexet.
2013. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
ha ez szerinted nem az, akkor a barátnőd a haverod farkát simán kiverheti? remélem tetszene!!! okoska, hidd el, nagyon finoman fogalmaztam most, mert nem tudom hány éves vagy, de az én kölkeim lennének ilyenek, hát az első fára felaggatnám magam, de komolyan!! N
2013. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Csak háttal ujjazhatod meg, mert elölről már megcsalás.
2013. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Missi_Key ***** válasza:
ha a barátnőd kiverné egy pasinak, de nem csókolná meg, azt te megcsalásnak éreznéd?
2013. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Megengeditek h "javitsak" a helyzetemen? A lany egy regi ismerosom. Kihivott h talalkozzunk, de mikor meglattam cicanadragban es tangaban volt es kitette a mellet mert topba volt. Nem tudta h baratnom van ert elmentunk egy bokor moge ahol a kezemet a puncijara tette en meg nem tudtam nemet mondani. Sajnalom. el kene mondani a baratnomnek? En 17, baratnom 16, a kiscsaj pedig 15eves...
2013. ápr. 20. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!