Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha baratnom van es megujjazok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baratnom van es megujjazok egy masik lanyt, de nem csokoltam meg meg semmi, az megcsalasnak szamit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 18:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ezen nem lehet javítani; attól, hogy a csaj kezdeményezett, még elhúzhattad volna a kezed. Gyerekek vagytok még, és igen, mondd el a barátnődnek. Ha ahhoz volt elég gerinced, hogy megtedd, akkor legalább valld is be. Megérdemelnéd, hogy kidobjon, ez a szomorú igazság.
2013. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el Neki mindenképpen. Bár Én a helyében lepofoználak, sőt, lehet, hogy még a kis csajt is megtépném... Ekkora ribancokat :D Kis 15 éves... -.-
2013. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha megujjazom a barátnődet, az arcára verem, és ami talált, azt lenyeli, akkor megcsalt téged?
2013. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Tyűha, hát neked sem való még pár évig kapcsolat, inkább csak dugások, ha ennyire nem tudsz magadon uralkodni.


Elég gáz, amit csináltál, és igen, állj elé, és mondd el neki. Remélem jól tökön rúg, mielőtt kidob.

2013. ápr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb rontottal ezzel a helyzeteden.. :-D hat nem tudom.. en nem csalnam meg a parom egy regi ismerossel csak mert jol nez ki.. es ez nem mentseg ;-)
2013. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ertem.. koszonom a valaszokat mindenkinek. Bar a dolog nem elvezesig ment, fel perc volt az egesz mire rajottem ki vagyok es mit csinalok, utana hazamentem.. Ma megmondom a baratnomnek, viselem a kovetkezmenyet, de remelem megbocsalt=/
2013. ápr. 21. 10:01
 27/30 anonim ***** válasza:
Ez egy gerinces dolog tőled - mindannyian hibázunk, de el kell fogadni a vele járó következményeket is.
2013. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjazással túl léptél egy intim határt és ez bizony megcsalás a javából!
2013. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
mi volt?
2013. ápr. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Marha.Elmondtad?
2013. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!