Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatban normális, hogy néha szolgának érzem magam? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

A párom sokat dolgozik. Szinte mindig fáradtságra hivatkozik, ha valamiről beszélni szeretnék, ami zavar. Bocsánatot kér, és minden megy tovább ugyanúgy. Fél éve költöztünk össze. Mindent nekem kell elpakolnom utána, ruhákat, szemetet, tányérra odaszáradt kajamaradékokat, mindig én viszem le a szemetet, mindig én takarítok, mindig én mosogatok. Próbáltam már, hogy nem csináltam meg helyette, zavarta a rendetlenség, a kosz, de nem csinált semmit. A rendre nem vigyáz, meg se köszöni. Jól keres, majdnem kétszer annyit, mint én, mégis tőlem kér kölcsön hónap végén. A szexben is a fáradtságra hivatkozik. Olyan, mintha csak a saját öröme lenne fontos neki, aztán elalszik. Egy több funkciós szolgának érzem magam. Régen mikor még nem laktunk együtt nem ilyen volt, vagy csak vak voltam és nem vettem észre. Vele tervezem leélni az életem. De nem így. Más is tapasztalt ilyet? Mit kéne tennem? Van esély a változásra? Valami módszer? Egy idő után minden férfi ilyen lesz? Vagy túl kényes nő vagyok? Más nőnek belefér a napjába, hogy több órát pakol, takarít, mosogat, mos, főz a párja után?

Szeretnék gyereket a közeljövőben. De ha belegondolok, a jelenlegi felállás szerint nem is maradna rá időm...

28N



2013. ápr. 21. 01:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom megszokni, nem tudnám. Amit tanácsoltál, hogy adagoljam neki, hogy segítsem be a házimunkában, azzal az a baj, hogy nem bírom kivárni, mire megmozdul. "Mindjárt" "Majd holnap megcsinálom" "Tudom, hogy megígértem, de nem volt időm" "Ne haragudj, fájt a fejem." Mindegyik azt jelenti, hogy nem fogja megcsinálni. Hazaérek egy mocskos, rendetlen lakásba. Nem tudom magam így otthon érezni, muszáj összepakolnom, összevadásznom a poharakat, tányérokat, hogy legalább fél óráig élvezhessem a rendes lakás látványát. Kipróbáltam, hogy csak este megyek haza, de nyugodtan ült a saját kuplerája közepén a laptop előtt. Mikor csapatépítőn voltam, olyan jó lett volna ugyanúgy hazaérni, mint ahogy otthagytam a lakást, de majdnem elsírtam magam, mikor megláttam. Most azon gondolkodom, hogyha találok alkalmas időpontot, akkor megpróbálom utoljára megbeszélni vele, és ha nem változik elköltözöm egy kis lakásba egyedül, mert meg fogok bolondulni.
2013. ápr. 21. 14:55
 12/14 anonim válasza:

Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Minden koppra stimmel, amit a kérdező leírt. Nagyon elkeserítő.. De közben mondja hogy majd a felesége leszek meg majd ez lesz meg az lesz, ha olyanja van akkor bújik is, de nálunk is fáradtság miatt szinte könyörögnöm kell a szexért. Ezért már borzasztóan szégyellem is magam. Mindig akkor kapálózik utánam, amikor nagyon rezeg a léc. Sajnos volt már hogy megtaláltam olyan beszélgetéseket is amiket nem kellett volna, de meg tudtuk beszélni és szeretjük egymást. Csak én nem a cselédje akarok lenni, hanem az egyetlen nő számára, akire istennőként tekint. A másik dolog, hogy az anyja kiállhatatlan és nagyon sok fejfájást okozott már nekem/nekünk, szóval nem egyszerű a helyzet.

És kedves kérdező! Sikerült megoldani a problémát azóta? Férj és feleség vagytok?

2021. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Még pár évig bírtam aztán kiléptem a kapcsolatból.

Jobb később, mint soha. De azért jobb lett volna előbb.

2022. nov. 22. 17:15
 14/14 anonim válasza:
Szintén zenész. Én is kiléptem, mert már nem bírtam tovább elviselni azt a toxic környezetet.
2023. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!