Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom teljesen félreértette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom teljesen félreértette a helyzetet, és most nyilván el akar hagyni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy évek óta egy pizzériában dolgozom szakácsként. Pénteken délelőttös voltam, és viszonylag hamar végeztem. Amikor hazaindultam volna, észrevettem, hogy exem az egyik boxban ül pár barátnőjével, így odamentem hozzájuk beszélgetni. Fél órája ülhettünk ott, amikor hirtelen beállított a párom. Minden pénteken munka után hozzám jön, ám gondolom, most hamarabb végzett ő is, és úgy gondolta, meglep. Sajnos, észrevette, kivel beszélgetek, hátat fordított és elviharzott:S. Azóta a telefont se veszi fel, az üzeneteimre se reagál, pedig tényleg nem volt semmi olyasmi, de ő teljesen félreértette... Csak beszélgettünk, semmi több. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy anno egyszer megcsaltam az exemmel, de bevallottam neki. Nehezen viselte, de adott még egy esélyt, és akkor azt mondta, többet nem ad, ha egy kicsit is hibázok, elhagy, és akkor legyek boldog az exemmel. Szeretem a páromat, semmit sem érzek már az exem iránt, ha összefutunk, beszélgetünk néha, most is ez történt:( Nem szeretném emiatt elveszíteni, azt a régi félrelépést is teljesen megbántam, hülye voltam:S Mit tegyek, hogy megbocsásson? Amúgy is féltékeny típus, szerinte nem helyes az exekkel találkozni, ha párunk van, ő sem teszi. Szerinte csak az fér bele, hogy neten dumáljunk, más nem. Kérlek, adjatok pár tippet, hogy engeszteljem ki, ha egyáltalán hajlandó meghallgatni:S


33/F

25/N



2013. ápr. 21. 10:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Látod, van még fény az alagút végén :)


Mindenesetre most ne írj olyat, hogy "jó, megszakítok minden" stb stb, és ne kezdj el magyarázkodni. Írj max

valami olyasmit, hogy várod a szerdát, de többet ne,

mert írott formában most neki minden magyarázkodásnak

hat, ami nem feltétlen jó ebben az esetben.

2013. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálok nem magyarázkodni. Ennyit írtam eddig:


Szia!


Szerdán akkor átbeszélünk mindent, de ha úgy döntesz, előbb szeretnél beszélgetni, az se lesz gond. Bármikor írhatsz, ha gondolod.


Nem tudom, jó e ebben a formában, a végére írnám azt is hogy szeretem, de az az érzésem, hogy az már csak olaj lenne a tűzre. Ha ír még valamit, megosztom veletek, hátha meg tudjátok mondani, mit tegyek.

2013. ápr. 21. 12:02
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem nekünk kellene megmondani mindent, mert akkor

kiderül, hogy nem is a te fejedből pattannak ki a dolgok... :)


Bár amit írtál, nekem kissé idegennek hat, de lehet nála

ez lesz a nyerő.

2013. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

"Anno mindkettővel együtt éltem, párom nem várhatja el tőlem, hogy min. a barátságot ne ápoljam feléjük, de tényleg nincs semmi se köztünk."


Dehogynem! elvárhatja! és el is várja, ez rendben van. együtt éltél velük, de már nem, annak vége, én is azt modnom engedd el a múltat teljesen! ha a barátnődet fontosabbnak tartod az exeidnél, akkor nem őket választod, és le tudsz mondani róluk "baráti szinten is". Nem kéne, hogy ez az elengedés akkora gondot okozzon neked, ha ezzel boldoggá teheted a barátnődet.

Mellesleg ez egy óriási mínusz, hogy itt kérsz tanácsokat, leírod, hogy mit írt, hoyg te mit írsz vissza...magánügyetek, nem kéne közszemlévé tenni.

2013. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne csodálkozz, ha elhagy a barátnőd.


Annak kéne örülnöd, hogy egyáltalán megbocsájtott, bár szerintem okosabb döntés lett volna akkor szakítani.

Meg mi ez, hogy "nem várhatja el", hogy megszakítsd velük a kapcsolatot? Most ki a fontos? Az exed akivel valami miatt szakítottál és már VÉGE, vagy a barátnőd, akit állítólag!!! szeretsz és vele akarsz lenni?


Nem tudom mi értelme volt odamenni, tudhattad volna, hogy ezzel mennyire megbántod a barátnődet. Meg a barátkozás is mire jó? Arra, hogy még egyszer-kétszer megdughasd az exed, a barátnőd meg tűrje el, mert olyan hülye, hogy megbocsájt?


Komolyan nem értem az ilyen embereket...

2013. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%

15-össel értek egyet.


Megcsalod az exeddel, ő megbocsájt, erre te utána még dumálgatsz a volt nőddel, mint a puszipajtásokkal?!


Ne csodálkozz ha úgy kihajít, hogy a lábad nem éri a földet...


És még igaza is lesz.

2013. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A levelet nem osztottam volna meg, ha olyasmi lett volna benne, amiről nem írtam.


Nem csodálkoznék, de szeretném, ha nem tenné

2013. ápr. 21. 14:48
 18/18 anonim ***** válasza:

Igazából már akkor ki kellett volna phasznia amikor felrekurtál.


Aztán meg még nekiállsz barátkozni meg összeülni velük.. ha sima ex lenne még elmegy, de akivel félrekursz annak miért keresed utána is a társaságát?


Full megalázó ez a helyzet, a csaj is jó nagy hülye ha egyáltalán szóba áll veled…

2022. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!