Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet felkészülni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felkészülni az elutasításra?

Figyelt kérdés

Fontolgatom, hogy elhívjam a nekem tetsző személyt valahova, de mivel nem vagyunk még nagyon jóban, úgy érzem, hogy elég nagy az esélye az elutasításnak...


Viszont már nem akarom azzal húzni az időt, hogy beszélgetni próbáljak vele meg ilyenek, mert eddig se nagyon ment, és már nem akarom erőltetni...


Már nem is nagyon arra vágyom, hogy összejöjjünk, inkább, hogy valami változás legyen az egészben, ne csak az egyoldalú tetszés :) Ezért nem megyek full biztosra és nem próbálom lassan építgetni, amúgy sem nagyon megy ez nekem...


Azért persze félek, hogy megviselne a "nem", szóval hogy lehet erre lelkileg felkészülni?



2013. ápr. 21. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

nyomogasd azt hogy "cancel cancel cancel"

akkor eléggé megizmosodsz :)

2013. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajrá! Lehet ő arra vár, hogy lépj!:) Hidd el, megéri megpróbálnom, nem veszítesz semmit.
2013. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, azért elhívni. Egyébként az elutasításra sosem lehet eléggé felkészülni. De ne így állj a dologhoz, hanem legyél pozitív :) 20/L
2013. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zúzmaraharapás ***** válasza:

Úgy, hogy elfogadod, hogy benne van a pakliban az a bizonyos "nem", ugyanakkor ez nem feltétlen a te személyed iránt irányul. A visszautasítás nem egyenlő azzal, hogy nem vagy elég jó, vagy nem érdemled meg.


Tedd meg a legtöbbet, ami kitelik tőled, és bármi is lesz a válasz, büszke lehetsz magadra.

2013. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2, vagyok! Én ugyanígy álltam neki, 1 hete, most folyamatosan együtt vagyunk:)
2013. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!