Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erkölcstelennek tartjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcstelennek tartjátok egy 17 éves lány részéről?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, ő most 20 éves, én 17. Sajnos a szülei külföldre költöztek, ezért ő is ott lakik, távkapcsolatban élünk. Ha hazajön, a nagyszüleinél lakik, de amennyit csak tud, nálam van. havonta szoktunk találkozni, de mostanában nem nagyon van lehetősége hazajönni, ezért mehetnék én hozzá. A szüleim aggódnak a pletykák miatt, hogy ott vagyok 10 teljes napig, gaykorlatilag egy ágyban, együtt alszunk és vagyunk egész nap. Kérdésem az, hogy 17 évesen mennyire erkölcsös enni időt, igy a barátoméknál tölteni. (Szüleivel nagyon jó a kapcsolatom)

Köszönöm hogy elolvassátok, bocs a litániáért.


2013. ápr. 21. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem látom akadályát, amíg nem laktam a párommal, szüleim semmit sem sejtettek többet szeretkeztünk, mióta együtt lakunk elég ritkán is ahhoz képest! Ha a szüleid elég megértőek akkor lehetnének picit belátóbak és engedékenyebbek, és ehhez senkinek sem köze mindenki a maga portáján söprögessen.
2013. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ettől nem vagy erkölcstelen! :)

A pároddal vagy akivel együtt vagy 2,5 éve! :)

Nem egy idegennel!

2013. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Együtt vagytok egész nap, 10 napig??? És a suli?
2013. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, a világon semmi erkölcstelent nem látok a dologban.
2013. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy hét vakáció lenne, a többit igazolná a családorvos. Engednek a szüleim, nem szólnak bele, de bennem is van egy olyan, hogy mit szól majd mindenki:(
2013. ápr. 21. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Tejes mértékben rendben van, ha együtt vagy a barátoddal. Nem erkölcstelen. Főleg nem 2 és fél év után. :)
2013. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Kit érdekel más véleménye? Örülj neki hogy szüleid rá bólintottak, légy boldog hogy pároddal lehetsz, én az lennék a helyedbe sajnos én csak augusztusba láthatom mert külföldön melózik és akkor van úgy pénzünk találkozni...

19/L

2013. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Falun élek, itt mindenki ismer mindenkit, mindenki megszólja az embert mindenért. Meg ugye, hogy elmáletileg élősködök a nyakukon, 10 napig.. de kicsit megnyugtattak a válaszok:)
2013. ápr. 21. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
2 és fél év után ez minden csak nem erkölcstelen.
2013. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a kérdést, anyám tanyáról jött. 23 évesen 3 éve volt egy fiúm, és nem alhatott nálunk. Mert mit szólnak a szomszédok. Nagyjából pont lesz...ták, konkrétan senki észre sem vette. Igaz, én is falun lakom, de azért ez már nem a középkor. Ja, ha én aludtam náluk, az nem számított. Micsoda képmutatás.

Engem inkább a háziorvos igazolása zavar a történetedben. Azért a suliból ne lógj miatta.

2013. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!