Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micaa kérdése:

Mit csináljak? Várjak rá?

Figyelt kérdés
A történet a következő: Öcsém egyik ismerőse elkezdett udvarolni nekem. Elmentem beszélgetni hozzá, az egész estét végigbeszélgettünk és nem történt semmi. Másnap tovább beszélgettünk neten, majd este nála és ez így ment majd 2 héten keresztül, de akkor már csókolózás és simogatás is volt. Minden nagyon jó volt, sokat nevettünk, jól éreztük magunkat egymással. 1 hete alig találkozunk, igaz, hogy minden nap beszélünk, de valahogy nem olyan, mint az eltelt 2 hétben. Sok munkája van, meg mellette állatokat tart és azokat is gondozza, azt mondja azért nem találkozunk, mert már este, amikor hazaér, akkor nagyon fáradt és nem akar megbántani, hogy ha elmegyek hozzá, akkor csak alszunk, mert többre nem képes. Azt mondja szeretne velem lenni, de annyi dolga van, hogy nem biztos hogy lenne rám is ideje. Mit csináljak? Várjak rá?
2013. ápr. 21. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
mire kellene várni? Igazából megvan a szikra meg minden, menj segíts neki etetni meg itatni az állatokat, stb. Addig is együtt vagytok, és hamarabb kész lesz minden :)
2013. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt vele megbeszélni, mert telefonba nem akarjuk, a személyes találkozás meg még várat magára...
2013. ápr. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!