Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet? Megérdemel egy esélyt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem az egyik srác, sőt, teljesen beleszerettem. Az egyetemen évfolyamtársam, és már kb két hónapja alakulgatnak a dolgaink, randizunk néha, már együtt is aludtunk, de igazából eléggé távolságtartó vagyok vele, és néha hárítom a közeledését. Az a baj, hogy ő nagyon népszerű srác, ahogy elnézem hogy viselkednek vele a csajok meg hogy néznek rá, kb mindnél lenne esélye. Picit bizalmatlan és előítéletes vagyok ezzel a típussal kapcsolatban. Szerintem még sose volt kapcsolata (az elmúlt két és fél évben legalábbis tuti nem), szóval gondolom mindenkivel csak úgy kavar picit, semmi kötöttség. Állítása szerint velem nagyon szeretne összejönni, de nem akarom, hogy ez csak valami hülye duma legyen, hogy emiatt lefeküdjek vele.

És ami még külön nagyon kellemetlenné teszi a helyzetet: nagyjából az összes ismerősével ha összefutok a folyosón vagy egy buliban vagy akárhol, odajönnek hozzám beszélgetni és mindig szóba hozzák ezt a srácot, hogy na hogy alakulnak a dolgaink, miért nem adok neki egy esélyt, mennyire odavan értem, stb... ez is milyen már, ha tényleg csak szórakozik velem, akkor utána rajtam fog röhögni az egész évfolyam. Meg amúgy is, most tényleg rám küldi az ismerőseit, vagy ezek csak ilyen magánakciók? De tényleg bárkivel beszélek, alapból ha csak szóba kerül a srác mindenki sejtelmesen kezd rám mosolyogni meg ilyenek, már nem tudom mit higgyek!

Szerintetek? Mit akarhat vajon?

21L


2013. ápr. 22. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Minek görcsölsz ennyit? Élj már egy kicsit...:) Persze, hogy megérdemel egy esélyt. Olyanokkal meg ne foglalkozz, hogy mi van, ha átver. Őt minősíti. Az meg főleg ne érdekeljen, hogy kik röhögnek ki! :D
2013. ápr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg nem volt senkije régóta vagy soha, akkor az ismerősei biztos nagyon szurkolnak hogy jöjjetek össze. Szerintem nem kell annyit parázni, adj neki egy esélyt. Ha meg mégsem működik, vagy pl hamar szétmentek nem fog mindenki rajtad nevetni.. valószínűleg senki nem fog a ti dolgotokkal foglalkozni.

Legyen B tervnek az, hogy:

kérdezd meg tőle előre, hogy mik a tervei veled. Aztán ha átb*sz megmondhatod neki hogy hazug disznó. Aztán csak a hazugság miatt haragszol rá. (Tehát nem azért mert téged hülyének nézett, hanem azért mert ő egy hazudós!!) Szerintem azt a többiek is tudják, hogy hazudni csúnya dolog, és aki ez után rajtad nevetne, azt hagyd a p*csába, ez legyen a legjobb szórakozása.

2013. ápr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak tényleg ez most annyira téma lett... és nem akarok hirtelen közröhej tárgyává válni. :D

Mondjuk eddig nem tűnt fel, hogy a szexre hajtana, nem volt még ilyen irányú próbálkozása, sőt, inkább nagyon gyengéd, olyan szeretettel teli érintései vannak. De valahogy mégis félek, hogy ez talán csak álca.

Jaj, hogy lehetek ilyen paranoiás? :D Pedig még sose vertek át, de mégis, most nagyon berezeltem. Talán túlságosan szeretném ezt az egészet.

2013. ápr. 22. 01:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél paranoiás:) ha szeretnéd, akkor mi a kérdés? Csak hagyd, hogy történjenek az események ahogy lenniük kell!
2013. ápr. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ezt megette a fene.. azt csak te tudhatod hogy meg érdemel-e egy esélyt mivel neked kell teljesen kiismerni ! :)
2013. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!