Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Indokolatlanul akarok szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokolatlanul akarok szakítani?

Figyelt kérdés

2,5 éve lakunk együtt lassan.

Minden mesebeli volt az elején. Szerelem, tiszteket, figyelmesseg, kedvesség, önzetlenség....

Mindig kimutatta apró, kisebb, finomabb utalásokkal Párom, hogy SZERET!

Reggeli ébresztes, kis üzenet a komod szélen... Megolelt, át karolt, halkan a szemembe nézve elmondta, szeret és boldog mellettem. Este mindig átölelt, mindig jó ejt puszival köszöntunk el.


Ezek mára megváltoztak.

Mar hosszú hónapok óta nem mondja hogy szeret, nem is próbálkozik semmivel sem.

Én állandóan megöl elem, szeretgetem, csokolgatom. Mindig a kedvére teszek az agyban is.... Sokszor csak az ő kedvéért csinálok meg dolgokat. Mindig bocsánatot kerek ha valamit nem jól tettem és megbántottam.

Ő pedig: rossz lett. Amit ez alatt értek- gonoszkodik velem mint egy tini. Állandóan "bánt" és aztán jót röhög rajtam... Bocsánatot nem igazán ker, szerinte vicces ezért meg nem ker bocsánatot...


Én azt érzem hogy ő mar közömbös velem...

Mindent amit leírtam mar mondtam neki, mindent meg akartam beszélni. De szerinte minden okes(közömbösen)...

Esténként úgy alszok el, hogy rá gondolok és magunkra mennyire tudott szeretni. Hogy mennyire boldogok voltunk és én most is sőt életem végéig szívből tudnék szeretni, és meg ezek ellenére és erősen kötődöm hozza... De! Előző párkapcsolatom is kihűlt, bár ott semmit nem tettem... Mára egy jobb nő vagyok, akinek céljai és kötelezettségei vannak.


Mindketten 22 évesek leszünk most majusban.

Én 21/N


2013. ápr. 22. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt valamivel kivivtad magadnak.Innen már nincs vissza út.
2013. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Este sírtam mellette, megkérdezte ismét nagy nehezen és közömbösen miért sirok(?)...

Mondtam hogy szerintem vége... Nem értette az egészet és magyarázott várt.

Ma reggel kaptam egy kedves üzenetet tőle, hogy reméli jól aludtam és hogy mikor ér majd haza.

Aztán a végére: nagyon szeretlek, a Te Cicad!

Ez mit jelentsen???

2013. ápr. 22. 08:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok megbeszélni és rendbe hozni akkor tényleg vége mert nem úgy fest a leírtak alapján mintha szeretne még :/ 23/F
2013. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én eléggé ragaszkodó ember vagyok... Meg közös tetovalasunk is van, imádom öt meg most is. És mindennap örülni tudok, ha ránézek. Hogy mivel érdemeltem ki? Biztos vagyok benne, hogy semmivel. Mindig bűnbano és lelkiismeretes vagyok, de ha ez a kérdés feljön.. Miért kell bármit is kivívni?
2013. ápr. 22. 08:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő észre se veszi hogy megváltozott. Szerinte nem változott és ugyan olyan mint régen. Nincs is tudatába mennyire közömbös velem, hiába világitok rá.
2013. ápr. 22. 08:24
 6/11 anonim ***** válasza:
A közös tetoválást alapból hülyeségnek tartom már bocsi :) De hiába a ragaszkodás ha valami nem működik jól. Egy kapcsolat 2 irányú és ha az egyik oldal megszakad hiába töri magát a másik... 23/F
2013. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a cicázással csak még gázabb lett, megijedt, hogy vége, most erőlködik egy kicsit? Na ne... hiába ragaszkodsz, ha ennyire közönyös (sőt, gonosz!) lett feléd, akkor az már nem is ragaszkodás, csak tűrés, meg minek kapaszkodni az emlékekbe, ha nem valószínű, hogy valaha megint jó lesz. Menjen a francba az ilyen. :(
2013. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előzővel. "még gázabb lett, megijedt, hogy vége, most erőlködik egy kicsit?" Lehet, hogy észbe kapott, és rájött, hogy tényleg nem úgy viselkedik veled, ahogy kéne. Ha most lesz változás, akkor hasznos volt, hogy beszélgettél vele. De ha minden úgy folytatódik, ahogy eddig, akkor szakíts vele, mert nincs értelme folytatni. Az elhidegülés épp elég ok a szakításra.
2013. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy mit csinál a másik, ha benned megérett a szakítás akkor annak ott vége. Az ilyen "sokadik esély", meg "próbáljuk meg" jellegű dolgoknak általában az vége, hogy pár hét, hónap esetleg év után ugyan ott tart az ember. Persze ez csak egy vélemény, nem szentírás.

De szerintem ha már ott tartasz, hogy szakíts-e akkor a válasz általában igen.

2013. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem változott meg hanem mindig is ilyen volt, csak szerelmes! A szerelem elmult és most látod valójában. Nem jelenti azt, hogy nem szeret már, csak nem az a babusgatós szerelmes mint volt. Persze lehet újra szerelmes, de időről időre elmulik és marad a nyers való.

Át kell gondolnod ezt az eshetőséget és hogy így is elfogadod-e.

2013. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!