Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, hogy ezért akarok fiatal barátnőt?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, van már normális munkahelyem, autóm, a szüleimtől anyagilag független vagyok, nem járok ezekre a szánalmas 16 évesekkel teli partyhelyekre, de valahogy nagyon nem akarok felnőni. Abszolút távol áll tőlem minden felnőtt léthez kapcsolódó dolog, és ezért is lett vége a sok éven át tartó kapcsolatomnak, mert a lány (23 éves) pár év múlva már családot tervezett, teljesen más terveink voltak.

No közben rájöttem, hogy tudat alatt a 17-18 éves lányok között ismerkedem leginkább, nyilván azért mert mellettük még pár évig gyerek lehetek, azaz hozzájuk tudok fiatalodni egy kicsit, élni az ő életüket, stb.

Van ezzel más is így? Vagy teljesen hülyeségeket beszélek? :D


2013. ápr. 13. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
20 éves nő létemre falra mászok a túlzottan ragaszkodós kapcsolatoktól és megbénít a hosszú távra való tervezés... van ez így...
2013. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!