Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalhat?

Figyelt kérdés

Mostanában napjában ötvenszer elmondja, hogy sosem csalna meg, ha a megcsalás témával ugratom, akkor meg egyből a plafonon van, hogy én hogy feltételezhetek róla ilyesmit, pedig jól tudja, hogy csak hülyülök.

Az elmúlt pár hétben igen összebarátkozott a melóhelyén egy sráccal.

Nem hinném, hogy fizikailag megcsalna, de szerintetek lehet bűntudata flört miatt mondjuk, amiért ennyiszer mondja, hogy sosem csalna meg?


2013. ápr. 22. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármi baj lenne. Lehet hogy csak utálja az ilyen hülye vicceidet és inkább elmondja Neked 9765432678X, hogy nem csal meg és ne poénkodj ilyenekkel :)
2013. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kicsit hülyén írtam le.

nem az van, hogy én naponta százszor előadom a megcsalásos poénomat, és ő erre reagálván mondja, hogy sosem csalna meg.

Csak úgy, magától mondja ezeket, sokszor mélyen a szemembe néz, néha eléggé elgondolkodó fejet vág közben. Aztán mikor már sokszor mondja egy nap, akkor szoktam ugratni a dologgal.

2013. ápr. 22. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!