Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arnold1987 kérdése:

Miért keresett meg az exem?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy február 7-én szakított velem, én megpróbáltam békülni, de nem akart. Akkor azt mondta hogy jól döntött. Én hülye még gyógyszereket is bevettem miatt mert nem bírtam elviselni a hiányát. Azt mondta, hogy számára meghaltam, nem létezem. Azóta számot is cseréltem, hogy ne tudjon elérni. Szombaton meg rámírt, hogy Szia! Beszélgessünk, mi újság? Szerintetek miért? NEm válaszoltam neki de talán hülyének fogok most tűnni de még mindíg szeretem csak már nem mondom neki. Amikor eldöntöm, hogy túllépek rajta belül valami mégis mindíg visszahúz érzelmileg hozzá pedig tényleg 2 hónapja nem kommunikálunk egymással. Mit csinálnátok a helyemben?
2013. ápr. 22. 15:22
 1/5 Sally06 válasza:
Hagyd a francba. Amúgy is lehet hogy csak barátkozni akar. Vagy rá jött mit vesztett. Szerintem jobbat érdemelsz. És egy pasi sem ér annyit hogy ilyet tegyél. Ne írj neki vissza. Tiltsd le. Keress mást.
2013. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sally06 válasza:
*csaj!
2013. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ivilicious ***** válasza:
leszrnám
2013. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelmű hogy ne írj vissza. Semmi jó nem lenne belöle csak mégjobban elcsesznéd az idegeidet, igy is gyógyszert szedtél vagy nem tudsz tovább lépni, màr csak az hiányzik hogy elkezdjetek újra beszélgetni..


Semmi se lesz belőle én is voltam így aztán már olyan szarul éreztem magam a beszélgetéssel, ne csináld csak megalázod meg hülyére veszed magad nagyon gáz volt

2013. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
visszairtál végülis neki?
2013. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!