Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó barátság egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó barátság egy fiú és egy lány között. Barátság vagy szerelem? Többi alul.

Figyelt kérdés
Már 11 éves ismerjük egymást a legjobb barátommal. (16 éves lány) Mindent együtt csinálunk, naponta 5-6 órát beszélgetünk személyesen vagy skypen. Egymással volt az első csókunk, (gyakorlás későbbre ) rengetegszer aludtunk együtt mivel szomszédok vagyunk gyakran átsurran és ölelkezve ébredünk:). Mindez ellenére van egy 19 éves fiú barátja aki kint dolgozik külföldön de hetente 1x ha beszélnek telefonon skypen. Mindenhova engem hív bulizni, sétálni és még rengeteg dolog. Szerintetek mondjam el neki mit érzek a barátja ellenére vagy hagyjam ezt a tökéletes barátságot? Aki volt hasonló helyzetben írja meg légyszi, hogy mi történt. (Baromi jó csaj minden fiú aki ismeri a helyemben szeretne lenni többször is mondták! ) A válaszokat előre is köszi. (Fiú 15)
2013. ápr. 22. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amíg barátok vagytok addig biztos nem fogod elveszíteni, aztán ha összejöttök és netán úgy összekaptok akkor meg már lehet soha többet nem fog veled beszélni. Szerintem ne tedd kockára a 11 éves barátságotokat!

17f

2013. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szedj fel valaki mást. Ha elmondod neki szerinted mi fog történni? Aztmondja majd h "Ó fiú15 csak arra vártam, h elmond, mostantól dugjunk is ha együtt alszunk"? Nem, az fog történni, h nem lesz barátság, ami lesz az lelkiismeretfurdalás neki, neked meg kínlódás. Nem akarod te sem ezt igazán, csak viszket a p*csöd. Kérd meg inkább, h hozzon össze vkivel, a barátságot pedig becsüld meg.
2013. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Basszus lehet, hogy ez egy régi barátság de nem fog örökké tartani, s ha nem lépsz az ügy érdekében egy életen át bánni fogod, hogy nem próbáltad meg. Nem kell erről előre beszélgetned vele, egy éjszakai ölelkezés alkalmával én egy kicsit megpróbálnám továbbvinni dolgot. Hidd el az első pillanatban tudni fogod, hogy benne van-e vagy sem.

Ha nem teszed meg és később belátod, hogy igazam van kérlek jussak eszedbe!

2013. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Először is itt nem az a nevem h fiú15 csak a nemem/korom ... másodszor nem viszket a pö*söm ... nem lefektetni akarom hanem rendesen vele lenni. Első válaszoló köszi :)
2013. ápr. 22. 19:55
 5/14 A kérdező kommentje:
3-dik nem szeretném lefektetni inkább megkérdem :) meg még én is ő is szűz nem hiszem, h így kéne.
2013. ápr. 22. 19:59
 6/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: Nem feltétlen szexről beszélek. De ha rámozdulsz, akkor már egy csók is eldönt minden kérdést, ahogy a csók elutasítása is eldönt minden kérdést.

Még egyszer írom: NEM A SZEXRŐL ÍRTAM, neked viszont jár e körül az eszed. Ezt magadba tisztázd ne itt velünk.


S ha nem lépsz hamarosan úgy jársz ahogy írtam. Ha szerelmes vagy a lányba, akkor tegyél érte, s kerüljön pont a történetre így vagy úgy. Ne várd a csodát ez nem a Gyűrűk Ura trilógia....

2013. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tegnap este megtörtént a "csoda" ^^ és hát együtt vagyunk.(kezdeményeztem) Köszönöm szépen a a válaszokat.
2013. ápr. 23. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: Na gyerünk.. mi történt?
2013. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Este együtt voltunk azt mondta, hogy "Nagyon jó veled"... Megcsókoltam, a többi meg magától jött. :D
2013. ápr. 24. 19:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Újra 6-os vagyok: Nem akarom mondani, de.... én megmondtam. Szex is volt?
2013. ápr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!