Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl szép lányok helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szép lányok helyes fiúval. Lehetséges fordítva is?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben többször megfigyeltem olyan párokat, hogy egy szépnek nem igazán nevezhető lány, akit addig messziről elkerült minden pasi, összejött egy olyan fiúval, aki mellé sokkal szebb nőt is el lehetne képzelni. Akkor most a csúnyább fiúknak is van esélyük szép lányokkal?


A lány nem is volt igazán igényes, és véletlenül se nevezném a világ legkedvesebb emberének, ami okot adna rá, hogy a fiúnak kelljen.


2013. ápr. 22. 23:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem is sokan mondták már h hogy tudtam össze jönni a mostani bnőmmel amikor sokkal szebb csajokat is megkaphattam volna lehet h megkaphattam volna de h megcsaltak volna azis biztos mert vmi páva mond neki vmi szépet oszt repül is hozzá xD
2013. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Van olyan is,hogy a csúnyábbat nehezebb elvinni valakitől.Bár manapság már ebben sem vagyok annyira biztos:)
2013. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyet ismerek.
2013. ápr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet ők csinálják jól.
2013. ápr. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

feltételezem, hogy pasi írta a kérdést.. szóval az lenne a kérdésem, hogy honnan veszed, hogy a lányok számára helyes pasival jár?

mert azért a pasik elég sokszor tévednek ebben. elég sok pasiról megállapítják, hogy ő biztos kell az összes lánynak, ami elég messzire van a valóságtól.


de a kérdésre válaszolva: igen létezik! egy barátnőm elég népszerű és nagyon nem helyes pasija van. (23 évesen a barátnőm volt az első párja, azelőtt sokan elutasították)

2013. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok, és szerintem nem kell csajnak lenni ahhoz, hogy megállapítsuk egy másik férfiról, hogy jól néz ki-e vagy nem. Persze van, hogy valakire azt gondolom, biztos tetszik, aztán nem, de két nőnek is egészen eltérhet az ízlése... De ha a nagy számok törvényét nézed, azért jól látszik, ki a jó faszi és ki nem...
2013. ápr. 23. 10:23
 17/17 anonim ***** válasza:

persze, van akiről lehet látni. de pl egy gyúrós kopasz csávóra, rögtön több srác is levágja, hogy bizony, ez kell a csajoknak, és a fenét.. :D. persze, van akinek ez jön be, de nekem nincs olyan lány az ismeretségi körömben , akinek ez bejönne, még látásból se! előfordul hogy éppenséggel egy átlagos pasira hiszik azt, hogy jóképű..


de most mondom fordítva: én nagyon sok szép lányt látok lányként, akikre a haverjaim(pasik) azonnal rávágják, hogy "az??" "csúnya" "tök átlag" stb.


azért vannak olyanok akikről tényleg meglehet állapítani, de azért nem nevezném biztosnak :)

2013. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!