Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek arrol ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol ha a parotok peldaul egy pasi buli utan, vagy sorozes utan kicsit reszegen, vagy teljesen reszegen allit be haza? Vagy esetleg masnap tudod meg, ez igy megengedheto es elnezheto egy fiu nap utan vagy nem? Ki hogy kezeli ezt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Le tudnád ezt írni magyarul??
2009. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
még az elején elment, de így két év után 20 évesen komoly kapcsolatban nem tűröm ezt meg! én sem szoktam lerészegedni, akkor ő se tegye meg, az, hogy fiú, nem jogosítja fel rá! Ha mégis előfordul ilyen eset, nemes egyszerűséggel kizárom a házból! Velem ne aludjon egy fedél alatt egy részeg!
2009. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Elso valaszolonak uzenem, elo pelda a masodikik valaszolo hogy ezt valaki megertette, ... kovetkezmeny: keresd magadban a hibat :)
2009. nov. 26. 10:58
 4/20 anonim ***** válasza:

egyet értek a 2.válaszadóval:)

1szer 2szer ellehet nézni de én nemhagynám hogy részegen mellettem aludjon...:)

és másnap elbeszélgetnék a párommal kicsit hogy még 1szer nemszeretnék ilyet az hogy fiú/férfi még nem ok arra hogy leigya magát..

2009. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
arrol lenne szo hogy a baratom nagyon erzekeny az alkoholra, meg nem elunk egyutt, de mindig azt allitja ha kimegy neha a haverokkal jolesne neki is egy kis sor, de nem tartja rossz azaz negativ dolognak ha peldaul kicsit becsiccsent. na most gondolok en itt arra hogy iszik egy uveg sort es mar nevet. megse tilthatom meg neki hogy ne igyon, hiszen ahogy o mondja ez hozzatartozik a ferfihez. ket eve egyutt vagyunk mar, jo a kapcsolatunk es meg sosem adott peldat erre a viselkedes modra.Csak felmerult a tema, es kivancsi voltam, lennek a velemenyetekre.
2009. nov. 26. 11:03
 6/20 A kérdező kommentje:
ja, amugy altalaban azt allitja hogy attol hogy meg becsiccsent nem fog csajozni, csak pasik kozott vannak ezert is mennek ki. En bizok benne, csak....zavar az a dolog....tuldramatizalom ?
2009. nov. 26. 11:05
 7/20 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok: ha megiszik egy sört és nevet, az még nem akkora probléma, hidd el, nem fog csajozni... de tudnia kell, hol a határ! én sem azért utálom,ha részeg a párom mert csajozik, hanem azért mert vagy agresszív vagy úgy viselkedik, mint egy értelmi fogyatékos és én ezt nem tűröm meg, én ezt nem akarom látni,hallani,elviselni... a férfiaknak valóban velejárója a sörözés, de nem mindegy, hogy két óra alatt megiszogat egy üveg sört, vagy fél óra alatt hármat is...és egy komoly kapcsolatban sztem nem megengedhető a részegeskedés...egy férfinak sem....ő vajon fordított esetben örülne e neki, ha te amortizálnád le magad "néha" a barátnőiddel?
2009. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
én simán hagynám h megigyon egy sört. hát jókedve lesz tőle, és? ez nem részegséget jelent, ettől nemfog tántorogni, meg bokorba hányni. nyugodtan igya meg a kis sörét, nevetgéljen a haverokkal. engem ez nemzavarna egyáltalán.
2009. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 thedani ***** válasza:
100%

Miért kell a csajoknak így túlspilázni a piálást? Ha most iszik néha a barátod akkor miért kell kizárni a házból, meg aggódni össze meg vissza. Te nem szereted az alkoholt az egy dolog, de attól még ő szeretheti. Ha az én barátnőm részegen jönne haza akkor segítenék neki levetkőzni(már ha annyira részeg) és beraknám az ágyba, hagy pihenjen, mert én szeretem őt. Nem azt aki lehetne hanem ami. Ha iszik iszik, ez van, tolerancia. Kizárni a házból? Te aztán marhára szeretheted a pasid. Itt meglátszik hogy ki mennyire keveset tud megtenni azért aki szeret. És ha tényleg annyira dühít akkor csak viseld el, az ő kedvéért, mert vannak jó és rossz dolgok egy kapcsoltban, neked éppen ez. Lehet ő is egy csomó dolgodat eltűri szó nélkül, csak te nem veszed észre.

Szóval tolerancia.


21\F V.Dániel

2009. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
1-2 üveg sör szerintem nem gáz, neki is kell szórakozás a barátaival, mikor pasis estét tartanak, fociról meg autókról beszélgetnek, és ez számukra csak sörrel elképzelhető. persze azt én sem viselném jól, ha úgy jönne haza, hogy nem tud a lábán állni, meg hát az én párom sem a legjobb formáját hozza részegen. de fiatalok vagyunk még, a kulturált szórakozás belefér. és én sem örülnék neki, ha megszólna azért, mert egy csajos este után becsiccsentve mennék haza, a pár koktéltól, ami hozzátartozik a csajos témákhoz és a bulihoz. (nem élünk együtt, de nagyon sokszor alszunk egymásnál)
2009. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!