Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el azt, hogy szakitot a baratom velem?

Figyelt kérdés
Egy eves kapcsolatnak lett vège mert a pasim elköltozot 200 km-re tolem! Távkapcsolatot nem akart mert mit ér a szerelem ha nemvagyunk egyut..egesz èjel fentvoltam ès sirtam ès a kozos zeneinket halgatam..ma az iskolábaiologn orán elkesztem sirni ès hát az osxtalyfonokom aztmonta mennyek szhiologushoz! Anyukám vigasztalni probált h kerul mas fiu meg minden..de én valahogy nemtudom elfogadni,hogy nem lehetek már vele..:(((( Ti mitenétek a helyembe? (
2013. ápr. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallgatnék az idősebbekre...
2013. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Idővel rendbe jössz majd, ne izgulj, majd találkozol egy másik fiúval, fiatal vagy még, előtted az élet. Próbálj meg másra koncentrálni, aztán egyszer csak azt fogod észre venni, hogy már nem is hiányzik.
2013. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet....

Tudom mennyire hiányzik de az idő majd mindent begyógyít :)

2013. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is szakitottak mi is egy evig voltunk egyutt..mar lassan 3 honapja de meg mindig nem vagy tul rajta ha igazan szeretted soha nem lesz kozombos szamodra..atz mondjka az ido segit ebben hiszek en is..ja es ne gubbasz egyedul otthol legyel minnel tobbet baratnokkel/haverokkal nekem segit..
2013. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!