Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A szívemre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szívemre vagy az eszemre hallgassak? Vagy fogadjam meg mások tanácsát, hátha akkor boldog leszek?

Figyelt kérdés

Van egy pasim, aki 16 évvel idősebb, mint én. Nagyon jól elvagyunk egymással és a szívem hozzá húz. Szeretem őt a nagy korkülönbség ellenére is.(ezért meg is lehet kövezni). Anyámnak nem tetszik a dolog így nagyon nehéz megoldani a találkozókat.

De most megismerkedtem egy fiatalabb fiúval. Nagyon rendes, tisztességes úriember. Ő csak 7 évvel idősebb, mint én.

Bejön mint pasi, de nem érzek iránta semmit. De a baráti köröm próbál rábeszélni, hogy adjak neki egy esélyt, mert sokkal tartósabb lehetne a dolog mint a sokkal idősebbel.

Lehet igazuk van, de nem akarom a fiatalabbat átverni, mert az idősebbhez húz a szívem.

Ti adnátok olyannak esélyt aki szimpatikus de mégsem gondoljátok az igazinak?


2013. jan. 16. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatoz nem apapótlékot kell keresni, úgy sosem lesz boldog párkapcsolatod, ha ezt az utat járod, tehát ő nem is lehet igazi.
2013. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Alap: sose hallgass senkire, pontosan tudod szerintem, hogy ki mellett fogsz voksolni.


Én 1x hallgattam-és nagyon megszívtam, te ne ess az én hibámba.

2013. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted az idősebbet, akkor hagyd azt a másikat.

Az én szüleim sem örülnek a kapcsolatomnak, a barátom 18 évvel idősebb nálam, de szeretem őt és csak emiatt nem fogok szakítani vele.

A problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket. A kapcsolatokat ápolni kell, nem eldobni, ha van valami gond.

2013. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem apapótlékot keresek.

Van apám és nagyon jó vele a kapcsolatom.

Sosem vonzódtam az idősebb pasikhoz és mindig velem korombeli pasijaim voltak. De egyszerűen ez a férfi lassan meghódított.

Azt meg tisztáztuk, hogy nem apát keresek benne, ő meg nem a lányának lát.

ja és nem is a pénzéért vagyok vele együtt.

Dolgozok már pár éve és nekem is van pár millám a számlámon szóval erről a lehetőségről is le lehet szállni.

2013. jan. 16. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ahhoz mennyj akihez húz a szived ;)
2013. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az idősebbel maradj! Ne hallgass másokra, csak amit, Te érzel arra. Úgyis Te fogsz vele élni. 1 nő (18 évvel idősebb férjjel)
2013. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó jó, hogy ő 16 évvel idősebb de te mennyi vagy?
2013. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
24
2013. jan. 18. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy az idősebbért nem vagy oda, mert szülői tanácsra lemondanál róla. (hozzáteszem amennyiben 18-20 alatt vagy fogadd meg a szülői tanácsot feltétlen)


A másik férfival (fiatalabbal) kapcsolatban pedig úgy gondolom, hogy SEMMIKÉPP ne kezdj vele, hiszen nem jön be neked úgy hogy érezz is iránta mint férfi. Tehát ne kövesd a ha ló nincs, szamár is jó.


Szóval a fiatalabb pasit egyáltalán ne!!! Az idősebbet pedig a korod függvégényében vizsgáld meg + az érzéseid is. Valamit hosszútávon vedd figyelembe, hogy talán mások az érdeklődési köreitek, melyek a jövőben problémát is okozhat. Apró dolgok is például!!!!

2013. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Dolgozok már pár éve és nekem is van pár millám a számlámon "


Mit dolgozol, hogy ilyen jól kerestél vele? Bocs az off-ért.

2013. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!