Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok, lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok, lehetek még barátnő?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok valakinek a szeretője, nem vagyok rá büszke. Az elején megbeszéltük, hogy ez csak szexről szó mert neki élettársa van akihez ragaszkodik, bár inkább már csak baráti szeretettel. Állítása szerint már nincs köztük szexuális kapcsolat, gondolom persze minden szeretőnek ezt mondják (én soha nem kérdeztem tőle). Én időközben beleszerettem, és néha az az érzésem, hogy ő sem közömbös irántam. Próbáltam már kétszer szakítani vele, de nem hagy elmenni sem, továbbra is naponta többször hívogat, mert nem szeretne elveszíteni. A kérdésem az, hogy honnan lehet észrevenni, ha valaki már többet érez irántam szexuális vágynál. Mennyi ideig érdemes várni arra, hogy otthagyja az élettársát, vagy érdemes-e egyáltalán hiszen soha nem ígért ilyesmit. Kérlek csak érdemi válaszokat írjatok, én is tudom, hogy tisztességtelen az élettárssal szemben amit csinálok. L/29
2013. ápr. 23. 22:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna.
2013. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy nem. megmondom, miért hiányzol neki. mert az asszony már nem akar vele kúrelni, ekkor jössz te a képbe. szerintem lépj le, mert csak kihasznál
2013. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
keress olyat aki szeret is és nem csak használ.
2013. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok esélyt nem látok rá,hisz ha ezt akarta volna tiszta lapokkal játszana nem így. de szerintem felesleges is lenne.Ha úgy alakulna hogy dobja az élettársát és veled lesz ezentúl, téged valószínűleg ugyan ilyen aljas módon megcsalna .Minek kell ez neked?
2013. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elején megbeszéltétek,hogy csak szex lesz és ragaszkodik az élettársához,akkor ne értem a kérdést.Írtad,hogy nem ígérte,hogy otthagyja.Szerintem ő biztonságot nyújt neki,te meg pedig pluszt.
2013. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaha barátnő is lesz belőled,abban mi a jó?Lennél egy olyan nője,aki tudod,hogy csalta már az előzőt,és lehet téged is fog?
2013. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul csak egy élettársa van,és az mellöl sem dobbant. Üres menet ez neked, ő pedig nem akarja a marionettfiguráját elengedni, mert azt akkor rakja polcra amikor akarja, és akkor veszi elő amikor akarja.Te pedig asszisztálsz hozzá.


Tudod az is nagyon más lenne ha évekig majd meg haltatok volna egymásért, és semmi de semmi fizikális kapcsolat nem lett volna közöttetek, csak a vágy, és úgy jöttök össze: az ilyen esetben van az illető nőnek 50% esélye, hogy lehet több, de a te esetedben 0% mert csak be vagy állítva a sorba.

2013. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már, hülye lenne hagyni elmenni, ha dugni kell ott vagy, ezért kell a szerető,

amúgy Te lennél a barátnő, más lenne a szerető, sajnálom

jó lenne keresnél valakit, mert ez nem vezet sehova N

2013. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%
Sztem illuminati nema világuralom miatt fogja a föld nagy résszét kiirtani, hanme mert ilyenek élnek mint te és az az utolso féreg csávo aki már 5 honapja csalja az "élettárs"át.............
2013. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!