Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok, lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok, lehetek még barátnő?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok valakinek a szeretője, nem vagyok rá büszke. Az elején megbeszéltük, hogy ez csak szexről szó mert neki élettársa van akihez ragaszkodik, bár inkább már csak baráti szeretettel. Állítása szerint már nincs köztük szexuális kapcsolat, gondolom persze minden szeretőnek ezt mondják (én soha nem kérdeztem tőle). Én időközben beleszerettem, és néha az az érzésem, hogy ő sem közömbös irántam. Próbáltam már kétszer szakítani vele, de nem hagy elmenni sem, továbbra is naponta többször hívogat, mert nem szeretne elveszíteni. A kérdésem az, hogy honnan lehet észrevenni, ha valaki már többet érez irántam szexuális vágynál. Mennyi ideig érdemes várni arra, hogy otthagyja az élettársát, vagy érdemes-e egyáltalán hiszen soha nem ígért ilyesmit. Kérlek csak érdemi válaszokat írjatok, én is tudom, hogy tisztességtelen az élettárssal szemben amit csinálok. L/29
2013. ápr. 23. 22:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam azért szavahihetetlennek mert nem beszéltem neki soha arról, hogy én többet érzek iránta. Nem kértem semmit, ilyen szempontból tartottam magam a megállapodáshoz. Nem próbáltam hatni rá sehogy, egyszerűen csak így érzek. :(
2013. ápr. 23. 23:02
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseid ellen nem tudsz mit tenni,ebben ez a rossz.Ő meg csak tartja magát az adott szóhoz.
2013. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott a francba,neked is jogod van boldognak lenni!Egy olyan kapcsolatban ahol te vagy az elsö,ès nem a màsodik!Hidd el tulteszed magad a pasin!:-)
2013. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a biztatást, sajnos tényleg úgy tűnik, hogy nincs nagyon más választásom.
2013. ápr. 23. 23:07
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érzem magam azért szavahihetetlennek mert nem beszéltem neki soha arról, hogy én többet érzek iránta. "


Mennyire más lenne a történeted, ha volna 2 ember akik évek óta vágyják a másikat, és küzdenek önmagukkal, ugy lépnek egy ilyen kapcsolatba..

2013. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Megtudnál bízni egy olyan emberbe aki veled csal meg egy nőt. Honnan veszed hogy veled nem tenné meg ugyanezt?
2013. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam. Valószínűleg nehezen tudnék megbízni benne, vagy sehogy.
2013. ápr. 23. 23:27
 28/29 anonim válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, csak az én "barátom" nős.

1 éve 3 hónapja tart a dolog, de eddig csak nagyon laza kapcsolatunk volt, mert ő a tanárom. Mindig azt mondta, hogy majd akkor lehet több, ha lediplomáztam. Most fogok diplomázni 1 hónap múlva. Ő megmondta, hogy nem hagyja el a családját, csak már nem jó a házassága, de ott a vagyon, magas társadalmi státusza van stb, nem érné meg neki. Én viszont ne hagyjam el, mert hiányoznék neki stb. Én teljesen biztos voltam benne, hogy Ő érez irántam valamit, abszolút szerelmesen viselkedett az elején. Bár, én sosem akartam, hogy elhagyja a feleségét, csak azt szerettem volna, ha ő is úgy szeret engem, ahogy én őt.Most, hogy végre itt a vége a sulinak, most pedig nem nagyon akar konkrét döntést hozni rólam. Szóval túl lett húzva a dolog, és még mindig nem tudja, hogy én mit is jelentek igazán neki.

Saját tapasztalatomból azt tudom mondani, ha 5 hónap alatt nem érezte, hogy nem bír élni nélküled, és veled akar lenni, hozzád akar hazamenni minden nap, akkor felejtsd el, hogy valamikor is komolyabban fog venni. Én is vártam, és látod pont az ellenkezője lett, mert nem is tervezett velem. Csak még jobban beleszerettem és most úgy érzem romokba az életem.

2013. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így alakult :(. Az én esetemben is van közös lakás, közös hitel és közös vállalkozás is.
2013. ápr. 24. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!