Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok, lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok, lehetek még barátnő?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok valakinek a szeretője, nem vagyok rá büszke. Az elején megbeszéltük, hogy ez csak szexről szó mert neki élettársa van akihez ragaszkodik, bár inkább már csak baráti szeretettel. Állítása szerint már nincs köztük szexuális kapcsolat, gondolom persze minden szeretőnek ezt mondják (én soha nem kérdeztem tőle). Én időközben beleszerettem, és néha az az érzésem, hogy ő sem közömbös irántam. Próbáltam már kétszer szakítani vele, de nem hagy elmenni sem, továbbra is naponta többször hívogat, mert nem szeretne elveszíteni. A kérdésem az, hogy honnan lehet észrevenni, ha valaki már többet érez irántam szexuális vágynál. Mennyi ideig érdemes várni arra, hogy otthagyja az élettársát, vagy érdemes-e egyáltalán hiszen soha nem ígért ilyesmit. Kérlek csak érdemi válaszokat írjatok, én is tudom, hogy tisztességtelen az élettárssal szemben amit csinálok. L/29
2013. ápr. 23. 22:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, hogy ő nyújtja neki a biztonságot. A kérdésem arra vonatkozott, hogy szerintetek egy férfi is belekeveredhet-e egy ilyen viszonyba érzelmileg (akkor is ha nem akart eredetileg)?
2013. ápr. 23. 22:42
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam, hogy nem. Ha 5 hónap alatt nem érezte úgy, hogy komolyabb szerepet szánna neked az életében, akkor ezután sem fogja.
2013. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
39%

"Igen én is így gondolom, hogy ő nyújtja neki a biztonságot"

Tévedsz:D

2013. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Belekeveredhet egy férfi is érzelmileg,de sajnos nem ebben az esetben.
2013. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, leírnád, hogy szerinted miért nem?
2013. ápr. 23. 22:45
 16/29 anonim ***** válasza:

11 "A kérdésem arra vonatkozott, hogy szerintetek egy férfi is belekeveredhet-e egy ilyen viszonyba érzelmileg (akkor is ha nem akart eredetileg)?"


Bele, csak hogy milyen a másik fél az mindig helyzetben derül ki.

2013. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
15 Azért mert te egy szavahitetlen ember vagy, Aki valamire adja a szavát, az nem tervez, hogy poziciót vált. Sosem.Adta a szavát és tartja magát ahhoz. Nem kérdezősködik lehet-e barátnő poziban, mert eleve a megállapodásotok úgy szól ahogy, nem azon töri a fejét, hogy üsse ki a vetélytársát. Hanem örül ha az adott egyénnel tölthet X órát.
2013. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

13:Miért téved?


Kedves Kérdező!Mert már az elején kijelentette,hogy csak szex lehet köztetek és ragaszkodik az élettársához.Na meg öt hónap sok idő.Ha érezne valamit irántad,akkor már szakított volna a jelenlegi párjával.Tőle megkapja,amire érzelmileg szüksége van,tőled pedig a testi dolgokat.

2013. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
15 Aztán ha a pasi maga zárja minden ráhatás nélkül a sorait, utána elkezdhetsz azon gondolkodni, lehetsz-e barátnő. Addig tartsd az adott szavadhoz magad, vagy ha nem megy ne kezdj legközelebb foglalt emberrel, mert igy sosem fogsz egyetlen foglalt embernél sem poziciót váltani:D
2013. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
35%
Nem a a helyzet szégyen, hanem te magad.
2013. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!