Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha félvér lánytól lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félvér lánytól lenne gyerekem akkor az mi lenne?

Figyelt kérdés

A félvér lányok nagyon szexik! és ezáltal le futott bennem egy olyan gondolat , hogy mi lenne ,ha mondjunk nekem egy félvér lánytól lenne gyerekem? Eddig csak fehér, magyar barátnőim voltak ők is az ideáljaim azokból is inkább a szőkék.

A vicc része ott következik ,hogy én roma vagyok , tehát

Ha mondjunk "telivér,félvér" ütközésekor mi lenne?:D

Mármint nem értem, a százalékos arány akkor 75-25% lenne.

Tehát ha mondjunk fehér bőrű lennék és úgy születne, akkor

Fehérebb lenne mint az anya? és ha standard állapotba tehát én akkor sötétebb lenne mint az anya? Lehet vicces kérdés, de tényleg foglalkoztat 20/f kösz a normális válaszokat.



#terhesség #roma #févlér
2013. ápr. 23. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amit a gép dob :)

Ez nem megmondható előre

2013. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
negyed...?
2013. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
foltos lenne mint a gepárd !
2013. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Negyedvér.
2013. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a fajtád kzött kivételes a helyesírásod! ezért most nem kapsz oltást :)
2013. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0,25 m/m %-os lenne.
2013. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt lehet valamelyik tudományos részben kellett volna feltenned, mert ez már a genetika témába tartozik. Nos én nem vagyok nagy szakértő, de ha mondjuk egy fehér bőrű férfinak és egy félvér, mondjuk néger/európai hölgynek gyermeke születik, az bizonyos eséllyel akár teljesen az apára, teljesen az anyára, de mivel sokszor a nagyszüleinkre ütünk, akár közel néger külsejű is lehetne a születendő gyermek. De ezt mint laikus írtam, ha van itt a témában jártasabb ember, biztos pontos választ ad neked.
2013. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
0,25 m/m %-os lenne :D:D
2013. ápr. 23. 23:27
 9/14 anonim ***** válasza:
mivel 75% a nagyszülőket örökli, csak 25% a szülőket, így majd kiderül, ha megszületik, amúgy meg gyerek lenne, N
2013. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kb. olyan kinézetű utódaitok lennének, mint a dél-indiai dravidáknak, csak míg náluk 75%-nál dominál erősen a negroid jelleg is, nálatok kb. 25% lenne erre a valószínűség, nagyobb valószínűséggel inkább olyan jellegűek lennének az utódaitok mint az alábbi képtárban levők közül a világosabb bőrűek.


[link]

2013. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!