Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyivel nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moll008 kérdése:

Szerintetek mennyivel nagyobb baj az ha egy nő idősebb egy férfinál, mint fordítva! Miért nézik le azokat a nőket akik fiatalabb férfival élnek együtt? Miért rögtön vénk. K?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 06:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%

A tapasztalat az, hogy ha idősebbek lesznek, akkor a férfi otthagyja a nőt.

Ahol nagy a korkülönbség, ott általában apa.anya komplexusról beszélhetünk.

2013. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj, az én kedvesen is fiatalabb nálam. Oké, nem sokkal, nem egész két évvel, de amikor összejöttünk, ő még csak 14 volt, én pedig 16. Voltak, akik furcsállták, de szerintem ez nem égbekiáltóan nagy különbség, főleg, hogy érettebb volt a koránál.

De ha már pl. 20 évvel idősebb, az nekem már nem jön be. De fordítva sem, mármint úgy, hogy a pasi az idősebb.

2013. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem egy 19 éves kissrác udvarolgat, ami nem lenne baj, ha nem lenne párom és nem 9 évvel lennék idősebb nála. A kisöcsémnél 1 évvel idősebb, akit még én pelenkáztam... Amúgy én mindig vonzottam valamiért a fiatalabb fiúkat. Volt olyan, hogy 15 évessel csókolóztam, azt hazudta 18 éves, de kinézett 20-nak is. Én akkor 23 voltam. Mikor megtudtam szépen megmondtam neki, hogy kösz de nem.
2013. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Berögződött a modell, hogy milyennek kell lennie egy férfinak párkapcsolatban, családban stb. ezt automatikusan íródik a férfi korára is. Lehetőleg legyen dominánsabb korban, mert akkor biztos az is releváns hogy tapasztalt, értelmesebb, megérett a családfenntartó és védelmező szerepre blabla..

Az én nagyszüleim korában az volt a bevett, hogy mai viszonylatokban még fiatalnak számító korban házasodtak. Szóval kb. 18-20 éves korukban. Pedig ha azt vesszük, akkor is csak fiatal felnőtteknek számítottak...

Ez még egy ideig biztos így lesz, pedig én szerintem sincs semmi elítélendő a fiatalabb férfi-idősebb nő kapcsolatban. Engem sokkal jobban kiakaszt, amikor kis tizenéves lányoknak csapják a szelet a harmincas férfiak, bár a baráti társaságomban már beigazolódott hogy egy ilyen eset is működhet (már évek óta együtt vannak).

2013. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem baj. Ráadásul az én környezetemben szinte mindegyik kapcsolatban a lány az idősebb. Az én feleségem 4,5 ével idősebb nálam. A nővérem szintén idősebb a férjénél vagy 6 évvel. A feleségem huga is idősebb a párjánál 3 évvel. Édesanyám is idősebb apámnál 3 évvel. Pont a minap beszélgettünk kollégákkal és ott is kiderült, hogy 4 évvel idősebb párja van. És a kolléganőm is benyögte (28 éves), hogy a párja csak 25 éves.

Én általánosítani nem akarok, de valahogy az én környezetemben minden kapcsolatban a nő az idősebb. És ez mind erős, tartós kapcsolat.

2013. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

Semmivel nem nagyobb baj,ha a nő idősebb.Olyan könnyen rámondják az emberek bárkire,hogy k., ezért k.,ezért k.

Van olyan ismerősöm,ahol a srác 24,a csaj 34 éves.Ez már túlzás ebben a felállásban.Ez a másik véglet majdnem.

2013. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén szólva akinek ez nem tetszik az vagy irigy, vagy csak simán hülye, vagy bekaphatja. Nekem is az idősebb nők jönnek be.
2013. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
Csak csatlakozni tudok a többiekhez, ezek az emberek csak irigyek, mert ők éppen nem találtak egy fiatal férfit..:D
2013. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjem legnagyobb baja, hogy csak pár nappal vagyok idősebb nála:)

Szereti az idősebb nőket, de ez nem rossz, mert bátran öregedhetek, egyre vonzóbb leszek számára!:)

2013. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Sajnos az emberekben megvan ez az úgymond íratlan szabály, hogy a férfi kell hogy idősebb legyen. Ez sokmindent tönkre tesz pl nekem is tetszik egy 3 évvel idősebb lány, de félek bármit is tenni pontosan ezérta bevett szokásért.
2013. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!