Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyivel nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moll008 kérdése:

Szerintetek mennyivel nagyobb baj az ha egy nő idősebb egy férfinál, mint fordítva! Miért nézik le azokat a nőket akik fiatalabb férfival élnek együtt? Miért rögtön vénk. K?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 06:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 20-as!

Lépj nyugodtan, a legtöbb normális nőnek nincs ilyen előítélete.

2013. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bíztatóak!
2013. ápr. 25. 04:44
 23/24 Heródes02 válasza:
Szerintem se gond. Én is 14 éves fiú vagyok , barátnőm pedig 16. És már egy fél éve vagyunk együtt és nagyon jól megvagyunk... Dúl a szerelem ;) :))) Szóval nyugodtan valalhatsz egy efelé kapcsolatot :)
2014. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem borzalmas, ha egy idősebb 30 fölötti nő úgy öltözik mint egy 18 éves és fiatalabb pasira vadászik, mert nem tudja elfogadni a korát. Az ilyen miniszoknyás nőkre szokták mondani, hogy vén k.. Nekem nem kéne fiatalabb pasi, már csak azért se, mert mint tudjuk a férfiak későn érő típusok, én meg már családot szeretnék, nem anyáskodni a pasim felett, na meg nem kéne hogy kiemelje nem vagyok már tini...

Szerintem tinikorban 1 év különbség is soknak számít. Az előző fiatal fiú vallomása meg nem jelent semmit, fél év iszonyat rövid idő, pláne hogy együtt sem élnek, nyilván gyerekszerelemről van szó, nem lesz belőle házasság.

2014. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!