Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok. Szerintetek Quentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Szerintetek Quentin Tarantino vonzó pasi?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert hasonlítok rá, csak amolyan 20 éves kiszerelésben, és nincs valami nagy szerencsém a nők terén. Szóval kíváncsi vagyok, mi a véleményetek az ilyen külsőről.

2013. ápr. 24. 14:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Rendben, de mi köze ennek az általam feltett kérdéshez? Már nem rosszból... :)
2013. ápr. 24. 16:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezted a Quetin-t,nyilván azért,mert nekem nem ő a vonzó,hanem az általam linkelt.Azt hittem annyi logikával már rendelkezel,hogy kikövetkezteted abból amit írtam:D
2013. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ne kezdjük egymást sértegetni kérlek. Költői kérdés volt, mivel nem a kérdésemre válaszoltál. Nem az esetedet akarom összehasonlítani önmagam külsejével.


És még mielőtt félreértenék, vagy csak simán belekötnének: Tarantino arca csak támpont, mert nem akarok magamról képet felrakni. Szóval 20 emberből 19 szerint hasonlítok rá. A 20. nem ismeri Tarantino-t. :)

2013. ápr. 24. 16:48
 14/16 Kini :)) ***** válasza:
Szerintem sem vonzó egyáltalán
2013. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem az arcod miatt nem vagy népszerű a csajoknál. A csajoknál a külső kb 30%. Valószínűleg a kisugárzásod vagy a fellépésed, esetleg komplexusaid miatt nem vagy népszerű. Nézd meg, hány 10-es csajnak van ronda faszija. Nem ezen múlnak itt a dolgok. Nagy téveszme, hogy a csajoknak a jó kocsi, pénz, meg adonisz faszik kellenek. Ha birtokában vagy az erős belső tulajdonságoknak, nincs ezekre szükséged. Szóval felejtsd el ezt a marhaságot, hogy azért nem vagy nészerű, mert hasonlítasz erre meg arra. Edzed magad belsőre inkább és ugyanakkora esélyed lesz, mint egy bradpitt képűnek ;) 30/F
2014. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. az esztétikus embereknek sokkal könnyebb karizmára szert tenniük. tudod, kevesebb visszautasítás, így kevesebb csalódás és több sikerélmény éri őket. én inkább adnék a külsőnek 70%-ot, esetleg többet. pláne manapság. aztán, remélem tévedek, és neked van igazad, de a gyakorlat sajnos engem támaszt alá. 24/F
2015. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!