Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még mindig szeretem az exem?

Figyelt kérdés

Sajnos én szakítottam vele, mert elegem lett a folyamatos és értelmetlen vitákból.. valamivel több, mint 1 hónapja szakítottunk, de nem tudom elfelejteni, ahogy ő sem engem. Nagyon szeretem még mindig. Ti mit tennétek, megpróbálnátok megbeszélni, vagy felejtsük el inkább egymást?

Ráadásul 3 órára lakunk egymástól.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. ápr. 23. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdés megválaszolásához kevés az info. Engem például érdekelne, milyen idősek vagytok melóztok vagy tanultok, milyen közlekedési módot tekintve 3 óra a távolság köztetek?
2013. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen gondolkozni? Ha szereted próbáld meg!

Én mindent megadnék érte ha az exem így gondolná és megkeresne. Irigylem a barátnődet! :(

2013. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazad van első, elnézést.

21 évesek vagyunk mindketten, én vagyok a lány. Én tanulok(egyenlőre nem sokat) és dolgozom mellette, ő tanul. Távolsági busszal 3 óra az út, és mivel nem vagyok tanulói jogviszonyban, valamint semmilyen más egyéb módon nem kapok kedvezményt, eléggé drága is az utazásom..(ezt csak mellesleg mondom)

2013. ápr. 23. 09:01
 4/12 A kérdező kommentje:

2., igen, csak nem akarok neki se és magamnak se rosszat azzal, ha kiderül, hogy tényleg nem jó ez a helyzet így. Ezért vacilálok annyira, nem tudom hogy lenne a helyes, hogy próbáljam meg elengedni, vagy harcoljunk és próbáljunk változni, mert szeretjük egymást, és még lehetséges a változás. Érted a problémám?:/


Ti mikor szakítottatok a pároddal?

2013. ápr. 23. 09:02
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Sejtettem, hogy lány vagy:) Nos a véleményem a következő. Éppen a távkapcsolatról megy hasonló diskurzus pár kérdéssel visszább és érdekes konklúziók születtek. Egyrészt a nők a kapcsolathoz sokkal érzelmesebben állnak hozzá, még a férfiak sokkal materiálisabbak. Tehát a távkapcsolat alapból halott a férfi oldalról, vagy legalábbis addig tart (tapasztalatom szerint) amíg a befektetett időt és energiát ellensúlyozza a rajongás/szerelem. Utána nyűgössé válik. Még mielőtt megkapom nem cak én vagyok vele így. De ha szeretitek egymást hát hajrá, nekem kicsit a távolsággal van problémám, még úgyis, hogy már megtehetném, hogy utazok 2-300 km-t egy lányért, de felesleges lenne, mert közelebb is élnek értékes nők. Szóval abban az esetben, ha nincs kilátásban, hogy közelebb, vagy összeköltözzetek én nem sok esélyt jósolok. Persze hallottam már én is ilyen mesébe illő 3-4 éves távkpcsolatokról. szerintem fehér holló kategória. Mindenesetre fel a fejjel és próbálj meg a közelben szétnézni.
2013. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Először 3 hónapja, aztán összejöttünk újra akkor valaki más kavart bele a dolgunkba múlt hétfőn dobott ki végleg. :(

Én is meg akartam oldani, de kiderült mégse szeret annyira amennyire gondoltam és így már én sem erőltetek semmit.

Jól mondod ha még szereted akkor van esély rendbehozni a dolgokat ha ő is akarja.

Nem kell előre ezen agyalni, hogy mi lesz ha nem működik. Nem így kell hozzáállni, ezt biztos Te is tudod. :)

Akinek fontos a célja megoldást keres akinek nem az kifogást. Ha tönkremennek a dolgok újra akkor legalább tiszta lelkiismerettel mondhatod, hogy Te mindent megtettél. Ha nem próbálod meg akkor talán életed végéig mardos a büntudat, hogy miért nem...

2013. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám, még az is lehet, hogy elutasit de akkor is megpróbálnám. A nem már az enyém. Miért ne kockáztassak meg egy igent is? Ha szeretem ennyit igazán megtehetek kettőnkért.
2013. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös látszik, hogy te még a büdös életbe nem szerettél senkit igazán. Alapból egy elcseszett hozzáállás, amit csak is pasi képviselhet.
2013. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Most látom, hogy én vagyok az 5-ös:) meglehet, hogy igazad van, de ez engem nem zavar annyira, mint amennyire Téged felháborít. Másrészről nem véletlen látszik a nevem, hivatkozhatsz ara is nyugodtan nem veszem sértésnek. De hogy pontosítsak a dolgokon, tudok szeretni, csak én rájöttem, amire te még úgy látszik nem, hogy "a törpök élete nem csak játék és mese". Az élet nem csak móka és kacagás, és törekedni kell néha az ésszerűségre is, főleg, ha olyat erőltetünk, ami több sebből is vérzik. És végső megnyugtatásképp, ha nem győztelek volna meg boldog családi életet éle, ami NEM távkapcsolatból alakult ki érdekes módon. mondjuk gondolom nem igazán érdekel Téged, csak hogy habzó szájjal acsarkodhass, hogy micsoda gyökér hímsoviniszta köcsög vagyok. Hát hajrá:)
2013. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ne bántsátok az 5-öst, igaza van neki is.

Én értem amit mondasz, és ez is a problémám részben. A mi kapcsolatunk már vérzik 1-2 sebből, és én magamon és a páromon is érzem, hogy nyűgösebbek vagyunk az utazások miatt. Viszont szeretjük egymást...ezért agyalok annyit. Most egyelőre csak találkozgatunk majd, amolyan randi féleségek.

2013. ápr. 23. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!