Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom zenész én meg őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom zenész én meg őrülten féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy tök jó együttese akikkel turnézik, amikor meg nem tudom megnézni őt beleőrülök a féltékenységbe. Tudom,hogy nem csalna meg, de annyi ilyen kis részeg ribi van és az zavar,ha rá hajtanának.

2013. ápr. 24. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne feledd el, ritka az a zenész, akinek a turné városaiban ne lenne mindig valakije. Persze abszolút nem minden zenész ilyen. Ezt mi innen nem tudhatjuk. A kérdés, meg van e a szeretet, feltétlen bizalom köztetek.
2013. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt igazából nem tudod kontrollálni, főleg nem x km távolságból. Ha biztosan tudod, hogy nem csalna meg, akkor nincs miért aggódnod, nyilván tudja kezelni a helyzetet. Ha viszont vannak kétségeid, akkor üljetek le alkalomadtán megbeszélni a dolgot.
2013. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Állj be melléjük gitárhúrozónak...
2013. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél naív, hanem is rendszeresen, de egy egy kósza félre kufirc akkor is becsúszik
2013. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

lehet is okod rá

én még nem láttam ilyen zenészt akinek ne lett volna N

2013. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást,csak nem tenné meg. De mégis bennem van az,hogy körbe zsongják a nők.
2013. ápr. 24. 21:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen hangszeren játszik?
2013. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szaxofon? Mert ha igen az baj. Ugyanis a szaxi szexi még Marilyn Monroe szerint is
2013. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én dobon játszottam egy időben, volt is rajongóm bőven, de végig hű maradtam szerelmemhez. Persze nem minden férfi ilyen.
2013. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok :S én párom is zenész minden hétvégén más városban lépnek fel. Engem is néha elkap a féltékenykedés, de próbálom nem kimutatni. Én is attól a sok részeg ribitől tartok akik koncerteken ráakaszkodnak a zenészekre, mert mindegy neki hogy ki ő csak mondhassa hogy zenésszel volt... annyira undorítóak

mi 2,5 éve vagyunk együtt, de eddig nem találtam semmi olyat ami azt sugalná hogy megcsalt volna.

Mindenhol mindenkinél felvállal szerintem ez az ami erőt ad nekem, hogy nem rejteget. Na meg szemét vagyok de tudom a jelszavait így titokban olyan 3 havonta utána nézek, de csak csajokat keresek egyéb dolgaiba nem is akarok beletúrkálni :D elég szörnyű azért belegondolni, hogy ilyenekkel kell nyugtatni magamat ha elkap a féltékenykedés... de előző párkapcsolataimban is nagyokat koppantam hiába voltam rendes, így nagyon nehezen bízok meg emberekben, meg talán 100% nem is akarok nehogy koppanjak nagyot megint

2013. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!