Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom zenész én meg őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom zenész én meg őrülten féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy tök jó együttese akikkel turnézik, amikor meg nem tudom megnézni őt beleőrülök a féltékenységbe. Tudom,hogy nem csalna meg, de annyi ilyen kis részeg ribi van és az zavar,ha rá hajtanának.

2013. ápr. 24. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg pont annyi esélye van a megcsalásra, mint a gyári munkásnak, a tanárnak, vagy a kertésznek. ha van rá hajlama, megteszi, ha nem, akkor nem. én is jártam turnézni, nekem volt ott sok lehetőségem, (jó, ha annyira nem is sok, koncertenként mindig volt 1 valaki, akivel tudtam volna mit csinálni:D), de nem éreztem ott nagyobb vágyat a megcsalásra, mint máshol. nyilván zavar, ha ráhajt, de benne kell megbíznod, nem a részeg ribikben.
2013. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem is pont így volt, mindig féltékenykedtem, ott vannak az állandó bulik, jó alkalom az ismerkedésre. ez azért picit másabb szakma, rengeteg embert megismernek, állandó buli van.

én is sokat töprengetem, mikor elment otthonról.

2013. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én nem akarlak ijesztgetni, de legyél résen nagyon. Az egyáltalán nem igaz, hogy egy zenésznél ugyanakkora az esély a megcsalásra, mint egy gyári munkásnál, és ezt te is tudod.

Nekem volt ilyen korszakom, mikor direkt zenészekkel kavartam csak, egy füzetbe gyűjtögettem a sztorikat, hogy ki hogyan hajtott rám, vagy kit hogy lehetett megszerezni.

Akármelyik zenész megtetszett, lehetett az épp nagyon híres vagy csak egy ismeretlen banda tagja, mindegyikkel sikerült eljutni a csókig, mindenféle erőfeszítések nélkül, és ők rendszerint tovább is akartak ennél menni (én sose, ennyi elég volt).

Pedig volt köztük több olyan, akinek felesége, sőt gyereke is volt, olyan is rengeteg akinek köztudottan volt barátnője, sőt, olyan is, akinek konkrétan ott volt a barátnője mondjuk egy szobával arrébb az öltözőben. Vagy éppen tök kedvesen elcsevegtek a feleségükkel telefonon ,hogy persze mindjárt indulnak haza, csak még intézni kell az anyagiakat stb, kicsit elhúzódott... pedig egy fenét, közben ott ültem az ölében és engem ölelgetett, meg ittak...

És akkor gondolj bele, én csak egy ilyen lány vagyok, de rengeteg ilyen van még, és komolyan soha senki nem ellenkezett. Bár biztos vannak kivételek is, csak nem sok.

Amúgy ettől függetlenül nem feltétlen rossz emberek ők, csak ennyi kísértésnek nem lehet ellenállni egy életen át szerintem. Tényleg legyél résen, és legyél mindig a lehető legjobb barátnő, úgy talán elkerülhető ez.

És tényleg nem rossz indulatból írtam ezeket, csak ez is hozzátartozik az igazsághoz.

2013. ápr. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolkodjatok már egy normális ember normális önbecsüléssel pont egy részeges, magát felkínáló, undorító ribivel fog elmenni mikor van igényes, szép barátnője is. nekem biztos nem lenne gusztusom ilyen nőhöz akármennyire is akarja
2013. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A részeges ribiket általában elhajtják, de a legtöbb zenészeknél próbálkozó nő nagyon igényes és szép csaj ahogy én láttam. Tényleg eléggé benne voltam ebben az életben, és olyan nők voltak ott, hogy ... hát, szerintem kevesen mondanának nemet, ha hétről hétre olyanokkal lenne esélyük. És ezek a csajok nem csak úgy odadobják magukat, az igazán szép nők nem így viselkednek. Ne a tizenéves kis részeg lányokat gondoljátok megcsalási alanynak. :D
2013. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!