Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy lány így áll bosszút valamiért? (24) Igaza volt vagy eltúlozta?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, elnézést!

Páromnál tegnap itt volt két haverja, én bevonultam a szobába, hogy ne is zavarjam őket, beszélgessenek, utána lementem vásárolni. (Régen látták már egymást, és az egyiknek volt valami baja, ezért nem csatlakoztam.) Mikor visszajöttem, párom, mintha csak imponálni akart volna a haveroknak, bunkó módon odalökte nekem, hogy "asszony, ma nincs szex mer' meccset nézek". Erre felröhögtek mind a hárman és koccintottak. Én meg magamban: mi az, hogy "asszony"? Kinek mi köze van hozzá, hogy mikor van/nincs szex? Úgy állított be, mintha szex őrült p_csa lennék, aki a nap minden szakában, reggel-délben-este leszipolyozza a barátját! És az a röhögés a végén? Mondtam is páromnak, de nem vett komolyan.


Úgyhogy azt csináltam, amit még soha. Elkezdődött a meccs. A haverok mind hazamentek. Én felvettem egy kulturáltabb fehérneműt, sminkeltem és beszárítottam a hajam, majd a tv előtt cirkáltam, mint egy űrhajó. "Leejtettem" a portörlőt, felvettem. Leültem, keresztbe tettem a lábam, simogattam a hajam. Azt akartam ezzel elérni, hogy pontosan az ellenkezője történjen annak, amit ő a haverok előtt olyan frankón megmondott. A tervemnek az a része, hogy izgalomba hozzam, szemlátomást sikerült is. Aztán megkérdeztem tőle, hogy melyiket választja, a meccset vagy engem? Azt felelte: "a meccs végén téged de mintha ezt már említettem volna".

A sírás kerülgetett. Dühös voltam és ennek hangot is adtam de mivel meccset nézett, nem foglalkozott velem, míg ki nem kapcsoltam a tv-t és el nem mondtam neki, hogy borzasztó megalázó volt számomra ez a mai délután. Szerinte csak hisztiztem a nagy semmiért.

Bementem a szobába, felöltöztem, összeszedtem a cuccom és eljöttem. Ennek már második napja. (Másfél éve vagyunk együtt)


A kérdésem a következő: Nekem kellene mennem és bocsánatot kérnem? Tényleg csak eltúloztam és feleslegesen vertem a nyálam?


2013. ápr. 25. 10:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
A pszichológiában ezt játszmázásnak hívják. A játszmák pedig minden kapcsolatot tönkretesznek, megmérgeznek. Jó úton haladsz ebbe az irányba.
2013. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
51%
Én ha nőként a helyedben lettem volna, a színjátékot sem csináltam volna meg meccs közben. Amíg nézi a meccset szép komótosan összepakolom a cuccaim, hogy közben lássa és elmegyek a pic$ába, vagy fennhangon megbeszélem a barátnőimmel, hogy akkor amíg meccset néz a "párod", hogy ma kirúgunk a hámból és valami betyár későn hazaesni. Vagy még a barátai előtt visszaszólni a fenti kijelentésre, valami rá nézve megalázót, mondjuk: "Ekkora hímtaggal nem is lesz nagy különbség a meccsnézés és a szex között..." vagy valami ilyesmit. Kicsit sarkosra sikerült, de irtó bosszúálló típus vagyok:)
2013. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
89%
"Meg sem próbálod megérteni a férfi gondolkodást, mentalitást..." ne haragudj, de az nem férfi mentalitás, hogy lealázom a csajomat. férfi vagyok, de a feleségemmel való bunkóság nem tartozik a mentalitásomba. ez egyszerűen törzskultúra kérdése.
2013. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
22%
6.-nak adok igazat.Tudtad,hogy meccset néz,nehéz lett volna kivárni azt a fél órát.Minek állítod döntés elé,hogy megsértődhess?Egyébként sincs minden nap ilyen meccs,még ha nem is szeretem a Realt.Ha ez végett szakítasz nem szereted igazán.Kit érdekel a bocsánat kérés,menj oda hozzá és irány az ágy,utána meg beszélitek:)
2013. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Buborék Fejü ***** válasza:
77%

#6

Azért egy meccset ne hasonlítsunk már egy ember érzéseihez...

Nekem fontosabb a barátnöm, mint egy meccs...

2013. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
#13 Hatalmas nagy +1
2013. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
53%
Nekem olyan ember, aki "bosszút áll", ahelyett, hogy őszintén és nyíltan megbeszélné velem, ha valami problémája van, egyszerűen nem kéne. Ez van.
2013. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
25%
Húú 6-os milyen egy befásult frigid pic$a lehetsz hihetetlen. Szánalmas, hogy még arra sem vagy képes, hogy valaki jobban figyeljen Rád mint a meccsre. Én ha szeretem a párom nincs az a Tv és/vagy sportműsor, amiért hanyagoljam..
2013. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Buborék Fejü ***** válasza:
51%
Egyébként nem is a meccsel lett volna a baj, hanem a gyökér beszóláson. Ezt nem vette észre senki? Tutira veszem, hogy semmi nem lett volna, ha a gyerek normálisan szól.
2013. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
A dolog pikantériája, hogy nem egy foci őrült, teljesen mindegy, milyen meccset adnak. A másik pedig, hogy soha de soha nem zavarom őt, ha megkér rá vagy ha látom, hogy elfoglalt vagy éppen kikapcsolódik a gépnél vagy a tv előtt! Olyankor lefoglalom magam, van bőven mit csinálnom. Nem kellett volna külön közölnie velem, közönség előtt ráadásul, hogy ma meccset akar nézni és kopjak le. Leültem volna vele én is és olvastam volna csendben. Kutyát nem zavartam volna és ezt ő is tudja.
2013. ápr. 25. 11:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!