Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szeretik a pénzes pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretik a pénzes pasikat?

Figyelt kérdés
Vagy azokat inkább akik pénzesnek látszanak? /pl.lehet hogy modern autójuk van, de teli vannak adóssággal./

2013. ápr. 25. 12:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem, nem hátrány, ha valakinek van pénze.


Magyarul tetszik, ha egy pasi pénzes.

Innentől kezdve nem tudom mit vergődsz.

2013. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Csak még magad előtt se mered bevallani.

Szánalmas, ahogy játszol itt a szavakkal, h nem azt mondod, h tetszik, hanem "nem hátrány"

Nevetséges vagytok mondom, ahogy mindenről beszéltek a lottó 5- től kezdve, csaa a kérdésre nem válaszoltok.

2013. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

te vergodsz, mert akkora vesztes vagy hogy egy csajt enm tudsz magadnak osszeszedni


nem hatrany es nem is elony, nem ez alapjan valasztok pasit

hanem a KIALLASA alapjan. hogy OSSZESSEGEBEN MILYEN PASI


ezt kene megjegyezni...

nem kell tokeletesnek lenned. osszessegeben hengerelj le.

mint ahogy a parom se tokeletes, de imadom.

mint ahogy en se vagyok tokeletes, de imad.

2013. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Beszélsz mindenről, csak a kérdésre nem válaszolsz.

Szánalmas.

2013. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
az se hátrány ha egy nő gazdag :D az apja meg mondjuk bortermelő xd :$
2013. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem ez az első, amit meglátok rajta, ha meg okos és tisztelet tudó, lényegtelen, hogy van e pénze, vagy nincs. Nekem van és nekem ez a lényeg.
2013. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

az intelligenciadat jellemzi hogy f@szcibalo reteknek hivsz...


nem tehetek rola hogy neked meg egy ilyen "retek" se jutott.

de tudod mit ulj otthon es sirj magadban hogy miert nem vagy olyan gazdag hogy szerezz magadnak egy "faszcibalo retket"

mert az am mar regen rossz amikor annyira jellemtelen vagy hogy csak a penzeddel tudsz valakit megfogni :)


udv,

a "faszcibalo retek" meg a "szutyok" meg stb. most kilep, mert itt nincs szo ertelmes eszmecsererol, dogmatikusan hajtogatod hogy a lanyok szeretik a penzes pasikat. hat nem szeretem pl. Bill Gates-et.


(remelem a szarkazmus most atmegy, mert nem magyarazom el ujra)


puszika

2013. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
15%

Igen, igen, ilyenkor jön a szokásos rizsa, hogy nincs nőm meg ő nem beszél velem tovább:D

Ennyire futotta csak, képtelen beismerni, h nem a kérdésre válaszol:D

2013. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ha nem ismernéd, járj utána az irányított kérdés fogalmának. Gusztustalan retorikai trükk, valószínűleg nem is tudod, de ezzel élsz.

Intelligens ember nem válaszol irányított kérdésre, hanem a mögötte lévő valódi kérdésre és/vagy feltételezésre. Jelen esetben ez történt.

2013. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Miért?

Mert nem tudsz benne félrerizsázni?

2013. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!