Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a fura, nem normális emberek tetszenek meg?

Figyelt kérdés
Lehetne olyan barátom, aki normális és emelett jól is néz ki, de nekem mégis egy olyan fiú tetszik, akinek nagyon fura a viselkedése, most ezt így nem tudom megfogalmazni, ilyen művészlélek-szerű és nem is néz ki olyan jól.
2013. ápr. 25. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre szerintem sok srác is kíváncsi lenne! :D
2013. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaja, hogy lehet ezt elérni? :D
2013. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olyan vagy mint bree a született feleségekből, mindig az elmebeteg pasikat fogja ki
2013. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a párom, és nem bánom :D Szóval ezzel nem vagy egyedül; számomra ezek a férfiak érdekesek, és mivel engem is kicsit furának tartanak, így összeillünk.
2013. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha nem normális tetszik mindíg, akkor lehet neked kéne változni :) . Mi lenne ha megpróbálnád a normálissal?
2013. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha megtudod,írd meg nekem is légyszi.

Valamiért vonzom az őrülteket és már kezdek beletörődni.

2013. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A normálissal nem érzem azt, amit a nemnormálissal...:) Ki érti ezt...
2013. ápr. 25. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én se értem mért vagy ilyen dilis csaj, h ha nem jó neked, akkor is ilyenekre buksz :D Már bocsi a dilisért :P

Amúgy hány éves vagy?

29 F

2013. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Polipop ***** válasza:

Ez miért lenne baj? Egyrészt, szerintem az a nem normális, aki normális, úgy értem, akinek semmi baja nincs, azt vagy nem ismered eléggé, hogy tudj róla, vagy ijesztően tökéletes. Aki ijesztően tökéletes, azt meg nem lehet szeretni. Ez van.

Mellesleg elvileg a külső jegyeknél is valahogy az asszimetriát tartjuk vonzónak.

2013. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó kérdés, mert a normális alapból relatív fogalom.
2013. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!