Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy nekem csak az aranyos pasik tetszenek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
a gyémántosok már nem is tetszenek? :(
2012. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok..
2012. dec. 1. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen normális.Mindenki a saját ízlése szerint válogasson,ha neked azok tetszenek,legyél olyanokkal. :)
2012. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:
szóval te akarod hordani a nadrágot otthon mi?
2012. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki aranyos,még lehet FÉRFI,nem kéne keverni a fogalmakat!!!Az én szememben egy tapló nem is az egyébként.Különben meg örülhetsz,Kérdező,Neked még helyén van az eszed ebben az elkorcsosult világban!
2012. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
aranyos pofijú olyan kisfiús mint Justine biber, vagy látszik rajta külsőre h férfi de belsőre aranyos kedves??
2012. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg,hogy a pofija aranyos legyen,hanem hogy a kisugárzása legyen kedves és bizalmat ébresztő.. :)
2012. dec. 1. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
én is ilyen pasit keresek, de egy aranyos sincs:(
2012. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne :D Én is az vagyok pl. :) De nagyon sok ilyen srác járkál a világban,csak meg kell találni őket.
2012. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te rejtett lezbikus/ pedofil vagy. Azoknak szoktak az ilyen lányos kinézetelű mindig happy egyszálbél bohócok bejönni. Az ilyen öleb pasasok mellett sok nő nem érzi nőnek magát. Szerintem is abnormális.
2012. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!