Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim minden jó csaj után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim minden jó csaj után hátrafordul az utcán és megnézi őket?

Figyelt kérdés

...engem nagyon zavar már szóltam neki többször is de semmi...folytatja ugyanúgy . ti nem vagytok féltékenyek ilyenkor csajok?

22/L


2013. ápr. 25. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Huseget fogadott es nem vaksagot
2013. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hány órája kezdte el ezt csinálni?
2013. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny lennék!! :) Hát bár sajna én elég féltékeny tipus vagyok :)
2013. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
vagy egy éve csinálja:D
2013. ápr. 25. 18:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1

Az lehet h nem vakságot fogadott de ha a barátnőjével van akk kulturáltabban is csinálhatná. Nem muszáj ám utána is fordulni. Lehet úgy is h az asszony észre se vegye a dolgot.

Kérdező

A pasid egy tipikus bunkó aki semmi tiszteletet nem tud mutatni. Nem is értem az ilyennek minek barátnő. Kezd el te is feltűnően stírölni a pasikat, esetleg flörtölni is velük. Hátha észhez tér. Ha nem akk életbe lép a megszoksz v megszöksz.

Ui: Mielőtt kapnám az oltást. Az én pasim is megnéz nőket, de úgy h alig veszem észre ha észre veszem egyáltalán.

2013. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Egy éve csinálja. És most meghúzódott a nyaka, vagy mi lett a gond?
2013. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tiszteletlen veled szemben. Ha velem lett vna mire visszafele forditja a fejet mar nem talal maga mellett.
2013. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ma is randiztunk és ezt csinálta, ha én nézek meg egy pasit akkor felháborodik.
2013. ápr. 25. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd csak a pasikat nyugodtan. Aztán ha felháborodik akkor közöld vele h na nekem is így esik amikor te a nőket bámulod. Állj a sarkadra.
2013. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon bunkó dolog, ha melletted csinálja ezt. Ettől megalázóbbat utcán nem nagyon tud művelni egy nővel.

Nem azt mondom, ha egy nagyon feltűnő csajt látok, még én is megnézem, persze nem bámulva, de minden jó nő után megfordulni...24N

2013. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!