Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim minden jó csaj után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim minden jó csaj után hátrafordul az utcán és megnézi őket?

Figyelt kérdés

...engem nagyon zavar már szóltam neki többször is de semmi...folytatja ugyanúgy . ti nem vagytok féltékenyek ilyenkor csajok?

22/L


2013. ápr. 25. 18:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Párom - nem tudom, hogy azért, hogy idegesítsen, vagy csak túl őszinte, de- ha lát egy jó nőt, megjegyzi félhangosan, hogy "Hmm,de jó csaj!". Nekem se esik jól, de most mit csináljak vele? Szeret engem és Én is Őt. Nézni szabad...amíg nem lép félre addig minden oké.

Van, hogy én is bejátszom, hogy "Hmm de jó pasi". Na akkor egy napig nem szól hozzám :D.

20L

2013. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!