Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vezérlik a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vezérlik a mostani párkapcsolatokat a szexualitás ösztönösség?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre ma a párkapcsolatok fő motivációja általában a szexualitás, ösztönösség. Tehát az a fiú legyen szexi, tökös, jó pasi, jó legyen a szex vele stb. Lányoknál is szexi legyen, csajos csajszi stb

Miért ezek vannak hangsúlyba, miért nem az érzelmek? Hiszen emberek vagyunk, akiknek van érzelmi intelligenciája és nem állatok, akik a szaporodás miatt létesítenek kapcsolatokat


2013. ápr. 2. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert jo bacni. Ilyen egyszerü. Ezért gyakran nem párt, hanem bacopartnert keresnek.
2013. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretek bacni, de csak azzal akit szeretek!
2013. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és akkor hol maradnak a normális embereke, ha mindenki bacópartnert keres? Várhatok és rendes lányra......23éves vagyok de még nem láttam pinát anyámén kívül, és nem a kinéeztem miatt.
2013. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, hogy az ember nem ösztönből cselekszik?

Vakmerő dolog ilyet állaítani...rengeteg példa van az állatvilágban, amiből példát vehetsz, és igaz az emberre is. Ösztönlények vagyunk némi érzelmi intelligenciával, talán ez a helyes megfogalmazás. Azért szexelsz, hogy szaporodj, a fajfentartás az alapvető ösztön, érzelmi iq pedig az óvszer:d

2013. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy ez mostani lenne régebben is voltak ösztönökre épülő kapcsolatok és most is vannak érzelmekre. Nyilván engem is zavar hogy sok minden a külsőség a cukormáz viszont ne szexre épüljön a kapcsolat de ha az nem műküödik hát akkor annak súlyos következményei lesznek viszont valóban nem lehet mindig szexelni.
2013. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig is a szexuális vonzalmon alapult a kapcsolat. Most is, és nagyapáink idejében is. Csak most lehet hogy szókimondóbbak az emberek.
2013. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régen is biztos alapult szexualitáson, de most sokkal jobban az biztos. Régen simán volt olyan töketlen tudós típusoknak barátnője felesége, meg csúnyáknak is (nagypapám) Most meg egy szerencsétlen külsejű, viselkedő töketlen pasi talán sose talál párt magának.
2013. ápr. 2. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nagyapádat csúnyának tartod, ne hidd, hogy töketlen volt!

Ez igaz, hogy akkor tökösebbek voltak az emberek, nem ott sírtak, hogy nekik sose lesz nőjük, mentek és próbálkoztak, aztán összejött.

Te meg otthon sírsz, és b@lfaszoskodsz, ez lényeges különbség.

2013. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hiszen emberek vagyunk, akiknek van érzelmi intelligenciája és nem állatok, akik a szaporodás miatt létesítenek kapcsolatokat"



Ezek szerinte a többség nem ilyen!

2013. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!