Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, akar valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, akar valamit, vagy csak barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy bolt, ahova már évek óta jártunk vásárolni, én, mamám... az eladó mindig egy kínai pasi volt, most már nem az, kb egy hónapja. Sosem szerettem oda járni, mert mindig zavarba jöttem, ha fizetni kellett, mert akkor kérdezősködött, hogy hogy vagyok, mikor jövök megint stb... na és most végre örültem, hogy nincsen. (Egyébként nagyon rendes srác, jószándékú, nem akart rosszat sosem.) Erre ma összefutottam vele a buszon... átküldött két zenét a telefonjáról, aztán kért rólam egy képet, és magáról is küldött - ezután még a telefonszámomat is elkérte, és én hülye megadtam neki... de már mindegy, mert már nem tudom visszacsináni. Ja és amikor megfogtam a telefonját, mert mutatott valamit, akkor hozzáért a kezemhez direkt (szerintem). Még azt is kiderítettem, hogy 24 éves.. ő is tudja, hogy én mennyi vagyok (L/15). Ma pedig már felhívott, hogy mi van velem, ráadásul nemrég SMS-t is küldött, amiben az állt, hogy örült a találkozásnak, és reméli hogy majd még fogunk.. valahogy azt érzem, hogy nagyon tetszek neki, de én nekem egyáltalán nem jön be, túl idős, ráadásul nem is magyar... jó haver, de semmi több. Nem is vagyok annyira jóban vele, meg nem ugyanaz a gondolkodásmódunk sem, hogy találkozgassunk, stb... szerintetek tényleg akar valamit? Hogy rázhatnám le? Nem akarom megbántani vagy hasonló... köszi előre is a válaszok.
2009. szept. 26. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem akar tőled valamit...de légyszi ígérd meg nekem, hogy nem akarsz egy ennyi idős pasastól semmit:)

Ha esetleg elhív valahova vagy randira, akkor mond meg neki, hogy te nem akarsz tőle semmit. De jobb ha megmondod, mintha "szivatod".

L/26

2009. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Dobj neki egy üzenetet hogy van barátod, és hawernál több nem lehet, a kora miatt főleg és felejtsen el.

Ha ezután is zaklat feltudod jelenteni mivel te nem vagy 18 még vagy telefonszámotcserélsz.

Amúgy kár volt átküldeni a képed! Van fogalmad mit csinál vele otthon???

17f

2009. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!