Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a 12 éves akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 12 éves akik eggyütt járnak, tulajdonképpen mit csinálnak szerintetek? (közvéleménykutatás)

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
facebook
2012. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a szégyen, hogy többet, mint én 20 évesen...
2012. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
az a gond,hogy a 12 évesek már azt hiszik fúú de nagyok...én 12 évesen még javában legóztam a haverokkal,már halottam olyat 12 évesen a lány nem szűz...
2012. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én annó 8 éve csókolóztam, kis tipi-tapo meg ilyenek voltak, de azóta már kicsit más a helyzet, ezt már szeirntem a 8 évesek csinálják.
2012. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 ManderleyRe ***** válasza:
Ismerőseim 12évesek és "járnak" letapizzák egymást, smárolnak, amúgy semmi mást. Nem tudom érzelmileg mennyire megalapozott de a lányt jobban ismerem, és ő állítása szerint nem szerelmes a srácba.
2012. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
nézik a micimackót
2012. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Nem vagyok már mai csirke, de nekem általánosban volt olyan osztálytársam, akit kicsaptak, mert 8. osztály helyett szült egy gyereket. Szerinted mit csinált 13 éves korában? Ez 30 évvel ezelőtt volt. Persze ez nem mindennapi, de azóta sajnos még jobban elszállt a világ. Szomorú.

Akármilyen "érettnek" hiszi magát egy ekkora gyerek, messzi nincs kész egy kapcsolatra, aztán ha megtörténik, hogyan dolgozza fel?

2012. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Régebben játszottak volna (nem egymással), ma pedig "játszanak" (egymással).


Kedves szülők!

Hagy nézze a gyerek a ValóVilágot és társait, hagy menjen el bárhova, hagy csináljon bármit! Nem kell megnevelni, nehogy már megpofozza a tanár, ha nem tud viselkedni, nehogy kimaradjon az esti buliból, nehogy már ne legyen elkényeztetve... mindezek mellett még a csordaszellem is hatással van rá...

És persze nyugodtan legyen az osztályban egy jó pár igazi cigány, akik mellett garantáltan megtanul "élni" a gyerek.


Nem egyértelmű, hogy mi itt a gond?

2012. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen fiúegyüttesekről álmodoztam a barátnőimmel. 13 évesen csókolóztam először, és az azt követő 5 évben ennél nem is igazán mondhatni, hogy tovább léptem volna. Szánalmas, ahogy a mai kamaszok viselkednek. Szerintem ez egyértelműen a szülők hibája! Egyszerűen nem nevelik a gyereküket, nem foglalkoznak velük. Én és a testvéreim például jól lettünk nevelve, soha komolyabb probléma nem volt velünk. Manapság? Van olyan ismerősöm, aki 13 évesen feküdt le a barátjával. Ezt nem tudom magamban tartani, nagyon vicces - és szánalmas - volt. Kiírtam egy viccet Facebook-ra, valószínűleg sokan ismerik, miszerint nőgyógyász megvizsgálja a nyolcadikos osztályos lányokat, kiscsaj hazamegy, meséli a szüleinek, hogy csak egy ember szűz az osztályban, a tanárnő. A lényeg, hogy ez a 13 éves korában szüzességét elveszítő leányzó odaírta, hogy "hééé! :)" Mire én: "Akinek nem inge.... :)"

Gondoljátok, válaszolt rá bármit is? :D

2012. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

Ez csakis a szülők hibája, ma már senki se foglalkozik a gyerekével, mindent ráhagynak, kétévesen IPad-et meg minden sz*rt kapnak. Tévéből is csak a f*s jön. Személy szerint én nem is nézek tévét, és nem is járok minden hétvégén berúgni, hogy részegen csókolózzak egy lánnyal. Lehet konzervatív vagyok, de a családvédelmisek helyében megráncigálnám a szülőket.

16/F

2012. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!