Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nem találok magamnak normális párkapcsolatot. Mindig meg van a kiszemelt csaj, elhívom valahova, pár alkalom után még is visszautasít.(Körülbelül december óta ez megy) Illetve azt is tudom a barátnőiktől hogy bejövök nekik. Akkor mi a baj velem?

2013. ápr. 27. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui: a kifogás mindig az: "Most nekem nem lenne alkalmas, de kedvellek"
2013. ápr. 27. 18:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belül tudod, hogy nem tetszik neked. ne kiszemelt célpontjaid legyenek hanem csak ismerkedj velük aztán majd valamelyikükkel úgy is kialakul valami idő közben.
2013. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egynél több randi van ugyanazzal a lánnyal, de végül mégis lepattint, akkor valószínűleg külsőleg tetszel neki, de unalmasnak\bénának tart. Nincs ezzel különösebb gond, ha úgy érzed, hogy nem vagy ilyen.
2013. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Anno" nekem úgy tanították ha egy lányt már mosolyra bírod csalni akkor már jó úton jársz. Most nem egoságból mondom de szerintem jó a humorérzékem és mindenkit megtudok nevetettni (nem erőltetett poénokkal)
2013. ápr. 27. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne a személyed elleni sértésnek fogd fel amit írtam.:) Olyan ember nincs, aki mindenkinek tetszik, valami oka biztosan volt annak, hogy néhány alkalom után már inkább nem akartak a társaságodban lenni(szerintem ha a külsővel lett volna gondjuk, akkor már második sem lett volna - gondolom te sem tudnál olyan lánnyal együtt lenni, aki nem tetszik, nyilván hosszú távon nem ez lesz az elsődleges szempont).

Ha szerinted mindent jól csinálsz, akkor csak próbálkozz tovább(én 5-6 lánnyal randiztam, mire összejöttem a jelenlegi barátnőmmel, és mindegyik ilyen egy, maximum két randiig jutott, az elején úgy gondoltam, hogy ez ciki, valami gáz van velem, de nem hiszem, inkább arról volt szó, hogy más az ízlése az adott hölgyeménynek).

2013. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm... Most hogy így belegondoltam igazad van! Köszönöm szépen az utolsónak!
2013. ápr. 27. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!