Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 14 éves lány vagyok és van egy 17 éves fiú akit szeretek és ő is engem csak nagyon zavarja a korom. Mit tegyek hogy ne zavarja?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj pár évet.
2013. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek.
2013. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne nyúlkáljatok a kályhába.
2013. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha igazán szeret akkor nem zavarja ez, se más véleménye
2013. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az érett személyiséget nem a kor határozza meg. Ezt már ő is tudhatná. Ha komolyan szeret Téged, akkor nem érdekli a dolog és nem akad fenn ilyesmin. És szerinted Te mi tudnál kezdeni ezzel? Őszintén... Nincs időgéped, nem Te mondod meg, hogy ki mikor születik, ha pedig ezt sem Te, sem pedig Ő nem tudja belátni, akkor hagyjátok a fenébe. Ha egy ilyen apróság közétek tud állni, nincs értelme az egésznek.

Beszéljétek meg a dolgokat. Ha Őt gátolja valamiben az, hogy ennyi idős vagy, akkor miért van veled?

Nem szeretnék pesszimista lenni, sem baljós, de ha nem tudjátok egymást elfogadni, akkor feltétel nélkül szeretni sem, ezáltal nem működhet tartósan ez a dolog és ez egy ördögi körforgás. Üljetek le nyugodtan beszélgetni és tisztázzátok a dolgokat. Ez csak így fog menni.

Én drukkolok, szurkolok nektek! :)

2013. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!